ovulasyon hesaplama

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
kızlarrrrr bana lütfenn ovulasyon hesaplamayı anlatırmısınız. testler çoook pahalı 5 kutuluk paket tekli satıyorlar 20 lira. nereden bilicem ben hangi gün kullanacağımı offfffff. bunun daha basit bir yolu varmı

peki pozitif çıktığı gün mü beraber olacağız? bunun başka yolu yokmu

o zaman testi adetten sonraki 10. gün yapayım ben. senin çocuk varmı peki

6 gün var dayanamadım bugün test yaptım halbuki çıkmayacağını da biliyorum offfff :S

ya napim bir de sigara içiyorum. bugün sadece 2 tane içtim. hani bilsem bebek var rahatlıcam içmeye ihtiyacım da kalmayacak ama böyle hem stres hem de offff... ya sanki göbişimin altında bi çalışma var umarım hayra alamettir

ya napim bir de sigara içiyorum. bugün sadece 2 tane içtim. hani bilsem bebek var rahatlıcam içmeye ihtiyacım da kalmayacak ama böyle hem stres hem de offff... ya sanki göbişimin altında bi çalışma var umarım hayra alamettir

sen benim yaşadığımı bilsen. yumurtlama tarihlerinde ilişkiye girip 8 gün sonra kan geldi benden ve yerleşme kanaması zannettim. adete 3 gün kala kan ve idrar testi yaptım negatif. normalde yarın adet günüm ve zerre kadar belirti yok normalde 1 hafta önceden ağrımaya başlardı karnım. bu testlere rağmen hala kendimi hamile zannediyorum ben. artık kendimi tutamıyorum

sen benim yaşadığımı bilsen. yumurtlama tarihlerinde ilişkiye girip 8 gün sonra kan geldi benden ve yerleşme kanaması zannettim. adete 3 gün kala kan ve idrar testi yaptım negatif. normalde yarın adet günüm ve zerre kadar belirti yok normalde 1 hafta önceden ağrımaya başlardı karnım. bu testlere rağmen hala kendimi hamile zannediyorum ben. artık kendimi tutamıyorum
offf kızlar artık ağlamak gelio içimden 7 yıl aradan sonra tekar hamile lik için ikna oldum yumurtlama günü falan önemli değil dedim adetim bitti 7, gün yaptık 9. gün bence yumurtlama oldu fakat eşimle biz yapamadık adam sürekli işte oda üzgün yumurtam çatladıysa ve ilişkiye girene kadarda ölürse işte ben bidaha denemeycem 11 gündür sitres sitres cıldırdım 26 sında deneycem ama umudum kalmadı sinirlerim harap 6 ay ertelerim heralde ne diyosunuz sizce

ne olur gebe klma sansımı söyleyin bilen yokmuuuuu

offf kızlar artık ağlamak gelio içimden 7 yıl aradan sonra tekar hamile lik için ikna oldum yumurtlama günü falan önemli değil dedim adetim bitti 7, gün yaptık 9. gün bence yumurtlama oldu fakat eşimle biz yapamadık adam sürekli işte oda üzgün yumurtam çatladıysa ve ilişkiye girene kadarda ölürse işte ben bidaha denemeycem 11 gündür sitres sitres cıldırdım 26 sında deneycem ama umudum kalmadı sinirlerim harap 6 ay ertelerim heralde ne diyosunuz sizce

ne olur gebe klma sansımı söyleyin bilen yokmuuuuu[

sat tarihini ve adetin kaç günde oluyor yazarmısın

ne olur gebe klma sansımı söyleyin bilen yokmuuuuu[

sat tarihini ve adetin kaç günde oluyor yazarmısın

sat 14 ekim bilgisayar 28 gün diyor
önceki 13 eylül
da önce 20 ağustoss
yumurtlama erken oldu p0azar günü akıntım baya uzadı elastike gibi

ya benimkine de bir şey söyler misin

sat 4 ekim 26 gün 9- 16- 19- 23 ekim deneme :S

yerleşme günü 23 diyor ve dünden beri kasıklarımda bişey var :S

X