Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay cansın ya insan başkası adına birl kendi gibi heyecanlananiliypr gerçekten ağzın bal damlıyor büşracım 😍😍 inş pik olduğunu görürüm yarabbi dediğin gibi değerlendirmeye hemen başlayalım 👏👏 Allah’ım senin de gönlüne göre versin kuzuuum
Amin canım benim göreceksin tabiki neden görmeyesin. Gebelik testinde de çift çizgi göreceksin Allahın izniyle inşallah..

Kızlar bi bakar mısınız özellikle aselece 🙈 bugun ilk yaptım böyle silik birşey çıktı anlamadım 6. Günüm bu kadar erken başlar mı ki ? Eki Görüntüle 2272372
Lh vucutta devamli vardir canim gosterir test mutlaka ikinci cizgiyi.. teste duzenli olarak devam et ustlerine kacinci gun ve saat yazmayi unutma Hoppa

Kızlar teste adet bitimi hemen başlayın.. pik olana kadar da iki yada üç güne bir ilişki yapin düzenli iliski vücuda spermlerin girişini kolaylastirip yumurta ile birlesmesini sağlıyor.. pik olunca da 4 gun ara vermeden iliski yapiyorsunuz ki yumurta ile sperm bulusmasini kesinlestirelim.. döllenme artık Allahin takdiri.. pes etmeyin ilk ay olmasa ikinci ay olur ikinci ay olmasa mutlaka üçüncü ay olur.. Çünkü vücut sizin sagladiginiz ovulasyon duzenine alismis ve döllenme en sonunda kacinilmaz oluyor:sampiyon: eminim ki olacak gebelikleriniz belki ayni ayda cok gebe haberi aliriz ne dersiniz

Kızlar teste adet bitimi hemen başlayın.. pik olana kadar da iki yada üç güne bir ilişki yapin düzenli iliski vücuda spermlerin girişini kolaylastirip yumurta ile birlesmesini sağlıyor.. pik olunca da 4 gun ara vermeden iliski yapiyorsunuz ki yumurta ile sperm bulusmasini kesinlestirelim.. döllenme artık Allahin takdiri.. pes etmeyin ilk ay olmasa ikinci ay olur ikinci ay olmasa mutlaka üçüncü ay olur.. Çünkü vücut sizin sagladiginiz ovulasyon duzenine alismis ve döllenme en sonunda kacinilmaz oluyor:sampiyon: eminim ki olacak gebelikleriniz belki ayni ayda cok gebe haberi aliriz ne dersiniz
İnşallah bundan daha güzel ne olabilir ki 👏👏 yani diyorsun ki ikinci çizgi her türlü çıkar illaki yumurtlama olacağını göstermez

Canım ben bişey soracam benim adetim gecikti doktor adet sökücü yazdı kullanmazsan adet olmazsın bi ihtimal dedi bende kullanmaktan yana değilim eğer olmazsam bu ovulasyon testini yapsam yumurtlamam çıkar mı

kızlar merhaba bende bu ay kullanmaya başlayacağım sipariş verdim. 34 haftalık bir kaybım var 1 sene oldu umarım bizde mutlu sona ulaşırız artık.
merhaba bende dün başladım testlere adet bitiminden hemen sonra bakalım merak ediyorum çok heyecanlı alsında ne zaman yumurtlayacağını görmek ne zaman yumurtanın çatlayacağını görmek. Biyolojik olarakta heyecan veriyor insana :)
Tek yumurtaya sahip olanlarda acaba düzen nasıl işliyor onu da merak ediyorum aslında. İlk hamileliğim hiç ummadığımız uğraşmadığımız zaman sürpriz olmuştu ama kaybettik.. İnşallah bu sefer de uğraştırmaz yokluğunu arattırmaz.

:KK43:

Canım öğlen vaktinde yaptım ikisini de ama hcg negatif şimdilik :KK43: yarın bat günüm

Kasığıma yakıcı ağrı giriyıor arada Aselece Aselece

Eklentiler

• 20190524_141130.jpg
    20190524_141130.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 46
Canım ben bişey soracam benim adetim gecikti doktor adet sökücü yazdı kullanmazsan adet olmazsın bi ihtimal dedi bende kullanmaktan yana değilim eğer olmazsam bu ovulasyon testini yapsam yumurtlamam çıkar mı
Çıkar canim her ay vucut dengesi degisiyor.. cok kisi adeti geciktigi halde adet duzenine kavustu cok şükür.. ovulasyon testine hemen başla pik gorene kadar devam et canim.. yumurtlamayi yakalarsak zaten adet olman gereken zamani hesaplariz.. bir de bol bol keciboynuzu pekmezi ve incir ye mutlaka cok faydasini göreceksin. Ilac kullanmaktan yana hic degilim.. o en son çare.. stresten uzak dur aktivitelerle oyalanmaya calis mesela komedi filmleri izle yap-boz al onu çöz.. ben yapboz cozerdim muhteşem oyalayici.. sormak istedigin birseyler olursa mutlaka sor hertürlü cevapta yardimci olurum.. ayni sekilde ovulasyon degerlendirmelerinde de yardimci olurum.

Canim mesajini görmemişim gözümden kacmis kusura bakma.. tek yumurta olanda da duzen ayni sekilde ilerler zaten bizim tek yada cifr hangisi olursa olsun yumurtluyor olmamiz önemli.. ovulasyona basla ve takip edelim.. bu süreçte keciboynuzu pekmezi ve incir yemeyi ihmal etme.. kuru incir olacak.. dogal beslenmek vücuda muhtesem saglik veriyor..hormonlar belli zamandan sonra düzene giriyor.. umutsuzluk yok umudumuz Allah.. o izin verdigi surece bizlerin de çabasıyla olacak insallah yüzünüz gülecek inan buna.. 34 haftalik kaybina cok üzüldüm eminim ki zor surecten geçtin moralini bozma nasibi yokmuş demek ki.. önce senin sagligin iyi olsun daha cok bebiş sahibi olacaksin.. uzulmelerine bir anı olarak bakacaksin

Çıkar canim her ay vucut dengesi degisiyor.. cok kisi adeti geciktigi halde adet duzenine kavustu cok şükür.. ovulasyon testine hemen başla pik gorene kadar devam et canim.. yumurtlamayi yakalarsak zaten adet olman gereken zamani hesaplariz.. bir de bol bol keciboynuzu pekmezi ve incir ye mutlaka cok faydasini göreceksin. Ilac kullanmaktan yana hic degilim.. o en son çare.. stresten uzak dur aktivitelerle oyalanmaya calis mesela komedi filmleri izle yap-boz al onu çöz.. ben yapboz cozerdim muhteşem oyalayici.. sormak istedigin birseyler olursa mutlaka sor hertürlü cevapta yardimci olurum.. ayni sekilde ovulasyon degerlendirmelerinde de yardimci olurum.
Bende ilaç kullanmaktan yana değilim daha önce yumurta geliştirici bilmem ne bir sürü ilaç kullandım bu ay hiç birşey kullanmadım bütün ilaçları bıraktım ondan dolayı mi olmadım tamam keçiboynuzu pekmezi içerim testlere hemen başlayayım mı yani nasıl kullanıldığı hakkında hiç bilgim yok daha önce hiç kullanmadım Ayy canım çok sağol Allah razı olsun

Bende ilaç kullanmaktan yana değilim daha önce yumurta geliştirici bilmem ne bir sürü ilaç kullandım bu ay hiç birşey kullanmadım bütün ilaçları bıraktım ondan dolayı mi olmadım tamam keçiboynuzu pekmezi içerim testlere hemen başlayayım mı yani nasıl kullanıldığı hakkında hiç bilgim yok daha önce hiç kullanmadım Ayy canım çok sağol Allah razı olsun
Coklu test satin al oncelikle cunku cok ihtiyacin olacak testlere canim.. gunleri kesinlikle aksatma.. piki gec gorebiliriz erken de gorebiliriz sakın stres yapma olur mu.. sana anlatayim.. testlere her gun 12 ile 16 saatleri arasinda bir saat sec ve her gun o saatte testleri yap. Mesela sana uygun öğlen saat 2 ise her gun 2 de yapmaya dikkat et.. testleri yapmadan 2 saat once sivi alimini birak sivi hic bir sey alma.. testlerin uzerine yaptigin saati yaz ve adet basindan kacinci gun yaptiysan onu yaz.. mesela adet basindan 14. Gun saat 2.00 gibi.. test resimlerini at degerlendirmede yardimci olurum yaptigin testleri sakin atma karşılaştırmada sorun yasamayalim olur mu.. bu surecte keciboynuzu pekmezi ve kuru incir yemeyi ihmal etme..coklu testleri internetten siparis verebilirsin daha uygun fiyatta.. alan arkadaslar yardimci olur burdan sana.. eczanede fazla pahali cunku..

Coklu test satin al oncelikle cunku cok ihtiyacin olacak testlere canim.. gunleri kesinlikle aksatma.. piki gec gorebiliriz erken de gorebiliriz sakın stres yapma olur mu.. sana anlatayim.. testlere her gun 12 ile 16 saatleri arasinda bir saat sec ve her gun o saatte testleri yap. Mesela sana uygun öğlen saat 2 ise her gun 2 de yapmaya dikkat et.. testleri yapmadan 2 saat once sivi alimini birak sivi hic bir sey alma.. testlerin uzerine yaptigin saati yaz ve adet basindan kacinci gun yaptiysan onu yaz.. mesela adet basindan 14. Gun saat 2.00 gibi.. test resimlerini at degerlendirmede yardimci olurum yaptigin testleri sakin atma karşılaştırmada sorun yasamayalim olur mu.. bu surecte keciboynuzu pekmezi ve kuru incir yemeyi ihmal etme..coklu testleri internetten siparis verebilirsin daha uygun fiyatta.. alan arkadaslar yardimci olur burdan sana.. eczanede fazla pahali cunku..
Canım ben bu ay adet olmadım ya onu nasıl hesapliyacam yani adetin başından 14. Günü hesapla dedin ya ben şimdi teste başlarsam adetimin kaçıncı günü diyeyim bide keciboynuzu neye iyi geliyor

Canım ben bu ay adet olmadım ya onu nasıl hesapliyacam yani adetin başından 14. Günü hesapla dedin ya ben şimdi teste başlarsam adetimin kaçıncı günü diyeyim bide keciboynuzu neye iyi geliyor
En son adet bitiş tarihin nedir?

Canım merhaba hpşgeldin öncelikle, ovulasyon testi için fikir vermek istedim daha Çarşamba sipariş ettim hmeen bugun geldi ve başladım. Pro.net sitenin adı ; pharmatem ecza deposundan geliyor. Fiyatları bence çok uygun ayrıca kapışa ödeme mümkün ben oyle yaptım sadece artı 5₺ ekliyor. Fiyatlar şöyle 30 adet 42₺ 50 adet 55₺ gibi ve yanında 5 adet gebelik testi hediye 🎁 inş hep birlikte güzel haberler alırız 😍

Katılıyorum ✌🏻

X