Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde kafam Allak bullak oldu Dünki kanama yumurta catlamasıysa soluk olması gerekiyo ama ikiside baya belli cıkıyo Anlayamadm qalıba her gün sadece değerlendirecem bu kdr
Ben kendi durumumu bilmiyorum adet miyim degil miyim bıkmıyorum tek bildigim sol kasigimda sanci var cok az kanamam var durmus halde. Hcg testi negatif lh testlerim yarin gelecek ohooo :KK43:

Ben kendi durumumu bilmiyorum adet miyim degil miyim bıkmıyorum tek bildigim sol kasigimda sanci var cok az kanamam var durmus halde. Hcg testi negatif lh testlerim yarin gelecek ohooo :KK43:
Zor işler yaaa bunnarda Allah yardımcın olsun Belli doktorada gidemiyoruzz

canm senin adete kaç gün var
O da cok karisik en son 21 mart kahverengi akintim basladi 3-4 gun surdu. Tam 19 gun sonra hafif kanamam basladi. Ben soyle dusunuyorum 21 martta yumurtlamis olabilirim. Ve sansima o zaman adet oldun diye testi birakmistim Allah yardimcimiz olsun

O da cok karisik en son 21 mart kahverengi akintim basladi 3-4 gun surdu. Tam 19 gun sonra hafif kanamam basladi. Ben soyle dusunuyorum 21 martta yumurtlamis olabilirim. Ve sansima o zaman adet oldun diye testi birakmistim Allah yardimcimiz olsun
değerlendirdinmi canm Önemli olan oo Bazıları korkuo değerlendirmiyo ben 😁 Direk test yapmadam değerlendirdim ne olur olmaz

Benimde Testler yeni geldi dün Hem kanama hem test yapmamışdm Hemde ilk kez yapıcaktm Bilemedm bende

Tum test resimlerini atar misin
Testlerin fotoğrafını çekmedim ancak 18. Gün iki çizgi de eşit koyuluktaydı önceden ovülasyon yapardım ilk defa başıma geldi bu durum. Alttaki resim 18.gün testi biraz zaman geçtiği için üstünden daha silik renkte. Diğer attığım 23.gün testi bugüne ait

Testlerin fotoğrafını çekmedim ancak 18. Gün iki çizgi de eşit koyuluktaydı önceden ovülasyon yapardım ilk defa başıma geldi bu durum. Alttaki resim 18.gün testi biraz zaman geçtiği için üstünden daha silik renkte. Diğer attığım 23.gün testi bugüne ait

Eklentiler

• IMG_20200409_171458.jpg
    IMG_20200409_171458.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 53
Doktora muayene oldum bi sikinti yok hormonlar normal usg normal ama gel gör ki olmuyo.25 yasindayim ama insanin elinde olmuyo malesef.insallah insallah rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin kimsenin cocuguna da heves ettirmesin insallah
Amin canım inşallah...ya ama mutlu ol bak sorun yokmuş vakti var demek hala hiç üzülme

Aselece Aselece canım benim bugünde yumurtlama oldu oluyormu böyle nezaman çatlayacak normalmi sence

Eklentiler

• 5EFC3CA3-6E9F-412A-AC4C-EFE466858F72.jpeg
    5EFC3CA3-6E9F-412A-AC4C-EFE466858F72.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 44
Keske devam etseydin testlere duzgunce.... esit koyuluk dehil bak dikkatli bakarsan.. zaten yumurtlamada T cizgisi hep daha koyu çıkar

Merhaba,umutsuzluğa kapılmayın test yapmaya devam edin pconuz varsa ben burda 30.günde yumurtalamayi görüp değerlendiren ve gebe kalanları okudum,siz de sabırla devam edin lütfen illaki bigün o koyu çizgiyi göreceksiniz🙏
Insallah ama ust uste 2 ay yumurtlama olmadigi icin bu ay da olmicak diye korkuyorum bu yuzden bu sabirsizligim

Insallah ama ust uste 2 ay yumurtlama olmadigi icin bu ay da olmicak diye korkuyorum bu yuzden bu sabirsizligim
Umarım bir an önce yumurtlamayı sonra da çatlamayi görürsunuz hepimiz süreç uzadıkça daha da endiseleniyoruz ama yalnız değilsiniz sizin gibi benim gibi onlarca kadın var ve çoğu bir şekilde mutlu sona erişiyor,her şeyin hayırlısı zihninizi boşaltin yerine olumlu düşünceler koyun bunun dışında incirin yumurtlamaya olumlu etkileri olduğunu okudum bu ay bol bol yedim,böyle şeyler deneyebilirsiniz

X