Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim zaten doktorlarin onerdigi bir sey degil ayni şekilde bende önermiyorum bak sana soyle şöyle soyleyim idrar testleri bile bozukluk payini %50 artırmışken vucudunun en hassas bolgesi icin kullanacagin jelin bozuk çıkması yada yan etki yapmasi sonucunu sen düşün.. karar sizin gecen bir kisi daha sordu bu jeli ben önermiyorum dedigim halde umut dunyasi ne nasip eder bilemeyiz ben yine de deniyecem deyince bir sey diyemedim. Karar sizin..

Pik canim aksam degerlendiremezsen de bu pik yarin da surebilir gibi.. yarin testine gore degerlendirme plani cizeriz tamam mi

merhaba bunada bakabilirmisiniz bugun adetin 13.gunu

Eklentiler

• 20190806_150602.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 28
Degerlendiriyom canim
Sen galiba adetlisin degilmi
Yok canım değilim bitti şimdi yumurtlamayı bekliyorum bal çörek otu tarçın karışımı yiyorum bugün döngümün 9. Günü iki gündür yapıyorum ovülasyon testini de tabi daha ortada bişey yok

Canım herhangi bi yan etkisi falan varmı sonucunu benimle de Paylaş inşallah olumlu sonuç alırsın

Him hangi testleri kullaniyon canim

Bende öyle umut arıyorum sürekli bişeyler çıkıyor karşıma bunu da görünce deneyeyim dedim ama sonra kararsız kaldım napcağımı bilemedim

Canım herhangi bi yan etkisi falan varmı sonucunu benimle de Paylaş inşallah olumlu sonuç alırsın
Yani araştırdığım kadarıyla olumlu olanda var hiç bir işe yaramadı diyende ama yan etkisi konusunda kimsenin şikayetine denk gelmedim bende bayağı bir araştırdım alırken kullandıktan sonra olumlu ya da olumsuz olarak yazarım canım burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…