Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 gün sürdü canım , benim tahminim aslında 29 Haziran’da yani reglden hemen sonra değerlendirme olmuştu o zaman mı oldu acaba ?
Hayir doktorun soyledigine gore 2 hafta ileride gorunuyor gebeligin o yuzden dedim.. neyse beta hcg yukselmesine bagli da soylemis olabilirler cift kese gorunurse ikizdir canim haberdar et mutlaka.. saglicakla gelsin

Aselece Aselece kuzum benım 14.gun dr yumurtlamıssıb demıstı bal polen propolıse devam edıyorum testım boyle cıktı sımdıd kasıklarıma hafıf agrı gırıyodu test yapayım dedım

Eklentiler

• 083A876B-3345-44B6-B20C-B5877C8E8459.jpeg
    083A876B-3345-44B6-B20C-B5877C8E8459.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 5C9B8F45-24C2-44AB-8DEC-5F690FE62235.jpeg
    5C9B8F45-24C2-44AB-8DEC-5F690FE62235.jpeg
    74,5 KB · Görüntüleme: 31
Mrb canim
Bende n11 den aldim innovita 21 ovulasyon +5 gebelik testi 36 aldim ben

Merhaba canım iyi yapmışsın
Siparişim bu sabah geldi 24 tane sipariş vermiştim ama 26 tane koymuşlar sağolsunlar😀
Senin eline ulaştı mı peki sanada fazladan koyabilirler☺️

IMG_20190723_105610.jpg

Kizlar aldiginiz gebelik testleri ve ovulasyon testlerinin son kullanma tarihlerini mutlaka kontrol ediniz. Bozuk test olma olasiliklari çıkıyor dikkatli olunuz.. bol müjdeli günleriniz olsun

Tamam canim devam et bakalim en koyu gunu yakalicaz mi ona gore iliski plani yaparsin
Ikıncıye yumurta gelısıyor olabılırmı kuzum esım rahatsız uc gundur ılıskı olmadı ama yarın daha koyu olurda ılıskı olur tam ev toplama tasınmaya denk geldı

Ikıncıye yumurta gelısıyor olabılırmı kuzum esım rahatsız uc gundur ılıskı olmadı ama yarın daha koyu olurda ılıskı olur tam ev toplama tasınmaya denk geldı
Canim ikinci yumurtlama oluyor olabilir. Olsun fazla agir kaldirma kendini aşırı yorma canim.. hayurlisiyla sureci atlatırsın insallah Rabbim yardimcin olsun

Kizlar aldiginiz gebelik testleri ve ovulasyon testlerinin son kullanma tarihlerini mutlaka kontrol ediniz. Bozuk test olma olasiliklari çıkıyor dikkatli olunuz.. bol müjdeli günleriniz olsun

Benimki bugün geldi canım 2021 yazıyor
Sorun yoktur inşallah🤔

IMG_20190723_105610.jpg

Aselece Aselece ilk testimi yaptım canım bakabilirmisin😊 şu işaretlediğim yerdeki yeşil çizgiye kadar çubuğu idrara daldırıp içimden 10'a kadar saydım doğru yaptım dimi?
Kağıdın üstünde 10 saniye tutun diye yazıyor

Screenshot_20190723-131918_1.png

kızcelermm biz dr den geldik dayanamadım gttm dr ye :) kalbını duydum hamdolsun 9+6 olmam gerekiyoken 10+3 cıktı sıpa korkuttu beni dun :) 1 agustos da 2li teste gtcez inş hep böyle sorunsuz gder hepimizin:dua:

Oo mâşallah bacım Rabbim sağlıcakla kavuştursun😊 bizede nasip olur inşâllah dualarınızı bekliyorum 🤗

Hamile olan arkadaslarim icin adim adim gebelik katagorisinde gebelige dair herşey basligiyla konu actim ordan bilgi paylasimlari yapacagim takip edebilirsiniz..

X