Ovitrelle

Canım ben zaten iğne oldum çatladı neyini değerlendireyim anlamadım ben neden koyulaştığını sordum iğneden sonra. Neyse teşekkür ederim yine de.
canım açıklayayım iğne oldun ve çatladı. bazı günleri değerlendirmen lazım hamile kalmak için söylediğim şey bu. ben ovülasyon testiyle iğneden 13-14 gün kadar sonra gebe olduğumu öğrendim. beşinci gün koyulaşmasıyla hamile olup olmadığın belli olmaz ayrıca yumurta çatlamış mı kontrol edeyim diyerek de ovülasyona güvenmememiz gerektiğini herkes söylüyor çünkü vücudunda iğne etkisi var. ilk on gün boyunca yaptığın her test koyu veya silik çıkabilir bu bir şey ifade etmez. fakat onuncu günden sonra iğne etkisi kalmadığı için ovülasyonda koyu iki çizgi gördüğünde hamile olma olasılığın yüksek ben öyle öğrendim her iki gebeliğimi de. söylemeye çalıştığım buydu yardımcı olmaya çalışan birine saldırmanı anlayamadım ben de.

biraz hassas bi dönemindesin sanırım mesajı tekrar okumanı rica ederim, kimseye karşı bir saldırım olmadı bu platformda şimdi de bundan önce de. Anlatmaya çalıştığım şey şu ki insanlar iğneden sonra silikleşme ardından koyulaşma olduğunda gebelik öğreniyorlar. İğne etkisi geçtikten sonra oluşan bir koyulaşmanın anlamını merak ettiğim için yazdım ama yazmaz olaydım. Sağol yine de teşekkür ederim dedim ama sen olayı çok yanlış yerden çekmişsin canın öyle anlamak istedi heralde. Neyse bunları konuşmaya zaten gerek yok ama rica ediyorum önce mesaja bak sonra bana ''saldırma'' olarak kullandığın çirkin kelime için özür dile. Emir değil rica. İnsanız hayvan değiliz, saldırmak hayvanların savunmasına ait bir içgüdüdür. İyi günler.

saldırmaktan kastımı anlamamış olduğunu görüyorum. ben seninle içten bir şekilde konuşurken senin beni terslemen ne kadar mantıklı? hepimiz şu an oldukça hassas bi dönemdeyiz ben düzgünce açıklamışken böyle davranmanı anlayamadım. beş günlük ovülasyonla gebe olup olmadığın belli olmaz. testleri attığında değerlendirin demişim çünkü o günler değerlendirilmesi gereken günler. 10 günden aşağı gebeliğini zaten öğrenemezsin. 'değerlendirin canım' demişim bunda ne kötülük var hâlâ anlamıyorum da beni tersliyorsun, yardımcı olmaktan başka bir şey yapmıyorum. her neyse umarım bebeğin seninledir ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın rabbim kimseye aratmasın inşallah üzmeden yormadan nasip eder

sende tamamen yanlış anladın sanırım ben kimseyi terslemedim, bu hassas dönemde kimseyi kırmak üzmek değil niyetim yine de teşekkür ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…