Ovitrelle sonrası gebelik testim..

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
7.711
3.722
Selam arkadaşlar ovitrellenin 12.ci günündeyim sabah işe gitmeden bir test yaptım 7ci gün ve 9 ve 10 cu günlerde silik çıkıyordu fakat bugün negatifdi yinede sizde bakın istiyorum🥹🙏🏼

ayrıca önemli bişey daha sormak istiyorum
progestan kullanıyorum fitil 1 hafta daha kullancam. Hafif adet gibi kramp olmasada kasıklarda bişeyler hissediyorum tatlı tatlı böyle değişik ve göğüs ucları afedersiniz biraz acıyor bu progestan adete engel olurmu sanki bırakınca adet olcakmışım gibi geliyor .. şimdiden teşekkür ederim 🙏🏼

Eklentiler

• FC02266C-2091-4974-9E66-760D7D5517A4.jpeg
    FC02266C-2091-4974-9E66-760D7D5517A4.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 27
Selam arkadaşlar ovitrellenin 12.ci günündeyim sabah işe gitmeden bir test yaptım 7ci gün ve 9 ve 10 cu günlerde silik çıkıyordu fakat bugün negatifdi yinede sizde bakın istiyorum🥹🙏🏼

ayrıca önemli bişey daha sormak istiyorum
progestan kullanıyorum fitil 1 hafta daha kullancam. Hafif adet gibi kramp olmasada kasıklarda bişeyler hissediyorum tatlı tatlı böyle değişik ve göğüs ucları afedersiniz biraz acıyor bu progestan adete engel olurmu sanki bırakınca adet olcakmışım gibi geliyor .. şimdiden teşekkür ederim 🙏🏼
Evet canım iğne etkisi geçmiş gözüküyor inşallah 2 gün sonra pozitife döner 🤲🏼
Ben duphaston kullanmıştım iğnenin de 17.günideyim ama adet olmadım hala geciktirdi benimkini

Evet canım iğne etkisi geçmiş gözüküyor inşallah 2 gün sonra pozitife döner 🤲🏼
Ben duphaston kullanmıştım iğnenin de 17.günideyim ama adet olmadım hala geciktirdi benimkini
🙏🏼🥹 inşallah canım bence geciktiriyor ama herkesde farklı senin ki daha pozitife dönmedi mi acaba 17.ci gündeymişsin test yapmadın mı yoksa 🙈

X