Ovitrelle kullananlar acil bakabilir mi ?

muallime00

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
430
215
26
Kızlar dün gece tam 12’de ovitrelle vuruldum. Nerdeyse 24 saat olacak hiçbir tık yok. Çatlamayacak diye çok korkuyorum 🤦🏻‍♀️ sizde kasık ağrıları ne zaman başladı ?

Ben daha önce de vuruldum ama baya ağrım var afedersiniz yumurta akı gibi akıntım olmuştu şimdi olmayınca evham yapıyorum sanırım
Ben iğneyi vurulduğum zaman inanılmaz bir ateş basmayı olmuştu ama oda birkaç gün sonra. kasık ağrım olmamıştı. adet yaklaşınca başladı çok umutsuzdum adet geliyor diye ama test yaptım pozitif çıktı. Kötü düşünmeyin ikinciyi pazar günü vuruldum hiç ağrım sızım yok.

Ben iğneyi vurulduğum zaman inanılmaz bir ateş basmayı olmuştu ama oda birkaç gün sonra. kasık ağrım olmamıştı. adet yaklaşınca başladı çok umutsuzdum adet geliyor diye ama test yaptım pozitif çıktı. Kötü düşünmeyin ikinciyi pazar günü vuruldum hiç ağrım sızım yok.
Ben de dün vuruldum işte şuan nasılsınız peki ? Hayırla sonuçlanır inşallah 🙏🏻

Ben de dün vuruldum işte şuan nasılsınız peki ? Hayırla sonuçlanır inşallah 🙏🏻
Şuan da herşey normal ilerliyor inşallah hepimizin sağlıklı ve pozitif sonuçlanır :). Doğru dua etmek lazım :)) benim ilk pozitif oldu ama 8 haftalık kalbi durdu. Olupta kaybetmek daha çok üzüyor insanı

Şuan da herşey normal ilerliyor inşallah hepimizin sağlıklı ve pozitif sonuçlanır :). Doğru dua etmek lazım :)) benim ilk pozitif oldu ama 8 haftalık kalbi durdu. Olupta kaybetmek daha çok üzüyor insanı
Çok doğru söylüyorsun Rabbim yardımcımız olsun inşallah gönlümüzce olsun 🙏🏻🌸

Merhabalar, iğnenin kaçıncı günündesiniz bugün ?

X