Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Kaset test degilde erken gebelik yapiyorum
Ben hep
Tamam eğer yemekten sonra çıkabilirsek bakayım nöbetçi eczaneden alayım. Sabah ilk idrarla yapmak lazımdı ama dimi şimdi doğru sonuç verir mi. Bi de benim reglden itibaren 21. Günüm yani normalde regl olacağım Bi tarih değil ama iğneden sonra durum değişiyor regl iğneye göre öne çekilmiş oluyor bu sancı da regl habercisi olabilir dimi o yüzden. İğnenin 11. Gunu bugun

İgneden 10-14 gun sonra regl olunabilecegi yaziyor. Ben hep 17 ve 18. Gunlerde oldum gectigimiz iki ay. Alabilirseniz iki tane alin bakin bi simdi bide sabahtan yaparsininz

İgneden 10-14 gun sonra regl olunabilecegi yaziyor. Ben hep 17 ve 18. Gunlerde oldum gectigimiz iki ay. Alabilirseniz iki tane alin bakin bi simdi bide sabahtan yaparsininz

S Simssss6 testi yaptım o kadar silik hayalet Bi çizgi ki kamerada çıkmıyor belli belirsiz. İlk 10 dk içinde çektim. Yakinlastirinca kontrast yapınca o hayalet anca göründü kamerayla. Onu da attım. Hormonlar atılmış sayılır tamamen heralde dimi. Yarın sabah ilk idrarla tekrar yapcam. Bu arada testler pahalı falan değilmiş ben nette yanlış mı baktım ne yaptıysam 30. Dk yi bekliyorum bakcam tekrar

Yakinlastirinca cok sz gorebildim bende genellikle gitmis gibi bide sabah bakalimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…