Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Benim de öyle oldu iğne olmadan önce ağrım vardı iğneden sonra olmadı normalde iğneden sonra olurdu bakalım kısmet siz nezaman yaptırdığınız iğneyi

Kızlar bakabilir misiniz ilk Letu+ovitrelle denemem . İğneden sonra 11. gün . Yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• IMG_9585.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar bugün iğne gününü saymadan 12.günüm ve test yaptım tekrar ilk 5 dk içinde böyle oldu . Umut var mı sizce ?

Eklentiler

• IMG_9588.jpeg
    41,3 KB · Görüntüleme: 24
Umut var bence 2 gün sonra tekrar yap bakalım koyulaşacak mı

Adet olacak gibi bi ağrı var sağ tarafımda inşallah dediğiniz gibi olmam . Bakalım gidişatı haber veririm sizlerede
Katılıyorum ben de koyulasma olacak mı ona bak bence çünkü mesela benim silik çıktı hep iğne olduğum 2 ay ama ikisinde de olmadı. Belli olmuyor 14. Gün direkt kan verirsen en kesin yolu o

Ne yaptın bakalim durumlar nasil
Benim cumartesi pik oldu sabaha karsi değerlendirdik, pazari bos gectik pazartesi değerlendirme yaparız diye ama ailevi durumlar çıktı ne test yapabildim ne degerlendirebildim. Ve o gün yumurtlama oldu. Nolur nolmaz salı da degerlendirdik Bilmiyorum bakalım nolcak. Jel de kullandım. Sende durumlar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…