Ovitrelle çatlatma iğnesi

Üzülme herşeyde bi hayır vardır bu günleri de atlatırsın vajinismusu hiç yaşamadım ben nasıl onu da bilmiyorum o yüzden yorum yapamadım

Bugün deniyimde cuma fsln bi doktoru arayıp sorar konuşurım olmadı

Ne zamandır çocuk deniyorsunuz tedavi için ne ilaç kullandın hadi tanışalım azcık
Daha ilk tedavim ilk defa denedik iğneyi işte vajinismusu yendim öncesindede tabi çok rahat olmuyo ilişki vajinismusu bilmiyosunuz belki ilişkiye gireememe sorunu

Çok modum düşük kendimi ilk denemede olcak olsun diye heveslendirdim sanki fazla

Daha ilk tedavim ilk defa denedik iğneyi işte vajinismusu yendim öncesindede tabi çok rahat olmuyo ilişki vajinismusu bilmiyosunuz belki ilişkiye gireememe sorunu
Anladım canım ne ilaç kullandın femara mı klomen mi kaç yumurtan oldu

Çok modum düşük kendimi ilk denemede olcak olsun diye heveslendirdim sanki fazla
Ah canım anlıyorum seni bende geçen ay aynısı oldum iğnenin 8. Günü başladım test yapmaya 11 e kadar pozitif gördüm iğne etkisiyle sonra negatife döndüm o kadar stres yaptım ki o kadar ağladım modum düştü resmen depresyona girdim ama Allah ne dediyse o biz dua edelim elimizden geleni yapalım gerisi Allah’ın takdiri üzme kendini

Femaara kullandıım istediği kadar oldudu heralde unuttum ya kafm gitti benim rahime tutunsun diyede ilsçta verdi şeker direnic var bende onun içinde ilaç kullanıyorum 3 aydır

2 ci iğne içinde haplarla yumurtanın istediği mlm gelmesini bekleyip öylemi attırıyo doktor yine yoksa addetten sonra atlıyomy hemen

Bişey sorucam cumartesi 6 da iğneyi atındık bugün yumurta çatlamam bittimi ilişki olsa bugün kalma ihtimalim var mı ben pek anlamıyorum yardım edermisiniz
Merhaba isterseniz yardımcı olabilirim. Bende vajinismus sorunuyla karşı karşıya kalmıştım. 2 aylık evliydim hiç geçmeyecek gibi düşündüm ama doğru bir yönlendirmeyle kısa sürede çözebilirsiniz. Kesin çözümü olan bir sorun o yüzden lütfen ihmal etmeyin

Bende yendim oluyo ama zorlanıyorum daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…