Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum.
2 buçuk yıllık evliyim 2 yıldır çocuk istiyoruz çok uzun tedavi süreçlerinden geçip geçen sene haziran ayında zorlu bir myom ameliyatı oldum. 2017 ekim ayından beri doktor kontrolünde çocuk deniyoruz ama olmuyor bu ay 7. ayım ve ilk kez klomen+ovitrelle kullandım. 1 Nisan'da iğnemi vurdurdum bugün 16. günüm ama sabah idrar testi yaptım negatif çıktı. Normal adet tarihim ise yarın. Yalnız belim ve kasıklarım çok ağrıyor sizce gebe olup da idrarda çıkmama ihtimali var mıdır? 16. gününde idrar testinde pozitif çıkmayıp yine de hamile olan arkadaşlar var mı?
Cevap verirseniz memnun olurum, teşekkür ederim şimdiden.

Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum.
2 buçuk yıllık evliyim 2 yıldır çocuk istiyoruz çok uzun tedavi süreçlerinden geçip geçen sene haziran ayında zorlu bir myom ameliyatı oldum. 2017 ekim ayından beri doktor kontrolünde çocuk deniyoruz ama olmuyor bu ay 7. ayım ve ilk kez klomen+ovitrelle kullandım. 1 Nisan'da iğnemi vurdurdum bugün 16. günüm ama sabah idrar testi yaptım negatif çıktı. Normal adet tarihim ise yarın. Yalnız belim ve kasıklarım çok ağrıyor sizce gebe olup da idrarda çıkmama ihtimali var mıdır? 16. gününde idrar testinde pozitif çıkmayıp yine de hamile olan arkadaşlar var mı?
Cevap verirseniz memnun olurum, teşekkür ederim şimdiden.
Cnm ben tüp bebek yaptığım ay 2 defa test yaptım çıkmadı negatifti ama o ay hamile kalmışım mesela ins seninde bebegin olur.

Cnm ben tüp bebek yaptığım ay 2 defa test yaptım çıkmadı negatifti ama o ay hamile kalmışım mesela ins seninde bebegin olur.
ALLAH sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım inşallah dediğin gibi olur. Yarın adet olmazsam akşam kan vermeye gideceğim. Peki seninki kaçıncı günde çıkmıştı idrarda?

ALLAH sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım inşallah dediğin gibi olur. Yarın adet olmazsam akşam kan vermeye gideceğim. Peki seninki kaçıncı günde çıkmıştı idrarda?
Amin cnm sağolasın, benim ilk yaptigimda idrarda çıkmadı ertesi ay adet olmayınca test yaptım çift çizgi cıktı kan vermeye gittim ordada cıktı. Doktora gittim 7 haftalikti bebek oda tüp bebek yaptırdığım aya denk geliyor.

Amin cnm sağolasın, benim ilk yaptigimda idrarda çıkmadı ertesi ay adet olmayınca test yaptım çift çizgi cıktı kan vermeye gittim ordada cıktı. Doktora gittim 7 haftalikti bebek oda tüp bebek yaptırdığım aya denk geliyor.
Anladım canım inşallah o duyguları yaşamak isteyen herkese nasip olur :) Ben de çok zor süreçlerden geçtim aslında olmamasına da alıştım ama her adet yaklaştığında insanda korku umut karışımı bir ruh hali oluyor :) İnşallah olur, yardımcı olduğun için teşekkür ederim :-*

Anladım canım inşallah o duyguları yaşamak isteyen herkese nasip olur :) Ben de çok zor süreçlerden geçtim aslında olmamasına da alıştım ama her adet yaklaştığında insanda korku umut karışımı bir ruh hali oluyor :) İnşallah olur, yardımcı olduğun için teşekkür ederim :-*
Ins cnm rabbim nasip etsin. Rica ederim.

Hayırlısı olsun inşallah bebeğiniz sizinledir test yaptınız mı merak ettm de iğneden snra 12.gün çıkıyor mu?bazıların da çıkmış diye okudum
Benim malesef olumsuz..12.gunde kan ve idrar yaptim olumsuzdu :KK43:( cok uzgunum..hayirlisi tabi..ilaclar kist yapmis.bu ayda dogum kontrol hapi atcam..sonrasinda nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum ama..

Ben dün buraya yazmıştım, sonra bu konuyu okuyanlar olursa şüphede kalmasın diye belirteyim reglim başladı malesef :)
İş çıkışı kan vermeye gidecektim ama gerek kalmadı, ne yapalım nasip :)

Bende 13.günümdeyim ara ara bel ve kasık ağrısından başka bi belirtim yok inşallah olur tüm isteyenlerin ve benimde bebeğim

Kızlar benim de bu ay klomen ve çatlatma iğnesinde 2.ayın iğnemi ayın 6.sında yaptım bat ise 23 nisan bugün saat 21.de ovu testim böyle iğnenin 16.günü deneyimli arkadaşlar bakabilir misiniz

Eklentiler

• _20180421_231957.JPG
    _20180421_231957.JPG
    18,5 KB · Görüntüleme: 125
Ben iğneden sonrA 12 gün ögrendim Cnm 9 ve 11 günler negatif çıktı 12 gün pozitif çıktı test
Merhaba; bebeğinizi sağ salim kucağınıza alırsınız inşallahh iğneden sonra bende 10.günündeyim adet olucakmışım gibi sızım var genelde bu agrı adet belirtimdir ama bi hafta var daha adet tarihime acaba sizde de böyle şeyler oldumu

Slm cnm bende iğneyle kalmadım iğneden sonra tüp bebek denedik oda tutmadi ama o ay hamile kaldim tüp mu yoksa normal mi bilinmiyor cnm ama doktorum muhtemelen tüp dedi. Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin bebeklerimiz sizin içinde hayirlisi olsun ins.
Fatmacım iğne yaptirdigindaki yorumlarını okudum . Bende iğne oldum bugün 10. Günüm ıgneden sonra 1 hafta kasık ağrım oldu . Sonra geçti şimdi ara ara sol kasigimda ağrı oluyor . Bu arada senin hamile olduğunu görmek çok güzel. Hayırlı olsun :)

Ayrıca evde erken gebelikte var 5 liralık testte var birsuru ama ben hala direniyorum . Çünkü 2. Çizgiyi görüp sonra kaybetmek negatifi görmekten daha büyük yıkım diye düşünüyorum.

Fatmacım iğne yaptirdigindaki yorumlarını okudum . Bende iğne oldum bugün 10. Günüm ıgneden sonra 1 hafta kasık ağrım oldu . Sonra geçti şimdi ara ara sol kasigimda ağrı oluyor . Bu arada senin hamile olduğunu görmek çok güzel. Hayırlı olsun :)
Teşekkürler cnm, ben o dönemde kafama çok takıyordum ama kafaya takmamak gerektiğini geçte olsa anladim kafandan çocuğu at cnm Rabbim nasip edince oluyor zaten. :)

Şurada olmak bile kafaya takmak değil mi . gerçekten imkansız kafaya takmamak ben bide igneden 36 saat sonra ilişiye girdim ama başka yok stresle saçma şeylerden tartışma oluyor. Nezaman yapayım testi sence

X