Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aman aman yerin kulagi var duysa varya delirtir beni.hergun test yaptirir hapsirsam hamilelik testi yaptirir
Sen huyunu daha iyi bilirsin tabi canım :) benim eşime bazen burdan bi şeyler okuyorum diyo ki valla bu kadınlar kulübündekiler kadın doğumculardan daha bilgili, daha çok şey öğreniyoruz onlardan diyo :))

Benim eşimin durumundan dolayı normal ilişkiyle olmayacağı kanaatinde doktorlar. İlaç önermedi doktor bize. Direkt aşılama olcak doğal yolla çok zor görünüyo dedi.Yani ben klomenle başlasam bile yine sperm yıkaması yapılmak zorunda. Gün takibiyle filan çözülse keşke ama bizim %1 ileri hareketli %15 yerinde hareketli çıktı.Bu şartlarda boş yere ilaç içip çatlatma iğnesi olmayı kabul etmem zaten bende.
Mantkli yonlendrms canim doktorun. Oyuzden banada klomen ve ctlatma ignesini bi ay yapti sora asilamaya gecti. Tabi gecms de var kendi denememzlede olmadgindan

Olumsuz düşünme cnm nerden o kanıya vardın ki?
Benim de yumurtalarim bu ay erken büyüdü doktor dA böyle erken buyuyunce düşük riskide çoğalıyor dedi ve olurda hamile kalitsam bebek tutunsun diye verdi.
Hep olumsz gormekten canim ya ona alisiyo insan ins hepimiz pozitifleri gorelim :)

Allah razi olsn kuzum inss ya bnde sizlerin de hamis olmasni cok istiyorm bakalim ksmet
Hepimiz hepimiiiz hamile olalım, hamileler topiği açalım bebişlerimizi konuşalım. Ben inanıyorum olucak :KK36: tabi sonra yine böyle topiklerde derdine derman arayan arkadaşlarımıza yardımcı da olalım

Sen huyunu daha iyi bilirsin tabi canım :) benim eşime bazen burdan bi şeyler okuyorum diyo ki valla bu kadınlar kulübündekiler kadın doğumculardan daha bilgili, daha çok şey öğreniyoruz onlardan diyo :))
Aynen tatlim benim esimde biliyo:) netteki arkadaslarimdan yeni bi kur duydum dihorum yeni bisi ogrendm diyorum destkliyo:))

şimdi ben bugun kanda negatıfı gorursem bir daha test yapmama gerek kalmaz sanırım degıl mı ?
bugun 12.gün sonucta varsa cıkar
Bnde 12deym canm. Cikar bnce kesn varsa kanda once blli oluyo cnku. Yani 1 gibi bi rakam cikarsa yukselck hali yok kabul etsez ama 7 8 gibi bisi cikarsa yukslme ihtimali var tekrarlarz. Benim hep 1.2 cikar genelde:KK70:

Bnde 12deym canm. Cikar bnce kesn varsa kanda once blli oluyo cnku. Yani 1 gibi bi rakam cikarsa yukselck hali yok kabul etsez ama 7 8 gibi bisi cikarsa yukslme ihtimali var tekrarlarz. Benim hep 1.2 cikar genelde:KK70:

Benim gecen ay 0.1 cikmisti.umutsuz vakka

Merhaba kizlar size bor sorum olacak.
Normalde 34 35 gunde bir kesin olarak duzenli adet goruyorum ve 1 yildir takip ediyorum (gerek ovulasyon testleriyle gerek fiziksel degisimlerle) 19.20. Yada en gec 21. Gun yumurtam catliyor.
Simdi bu ay klomene basladim. 14. Hun gittim doktor daha buyumemis pazartesi gel dedi.
Pazartesi 17. Gun olacak. Doktor artik o gun biraz buyumus olmasi lazim.dedi. Buyumezse diye korkuyorum. Acaba gec yumurtluyorum diye mi hala olgunlasmamisti?
Klomen etki mi etmedi diyecegim ama klomensiz bile her ay yumurtluyordum istisnasiz.
Simdi acaba yumurta 12 13 mm iken mi catliyordu bende yoksa illa catlamasi icin 20 22 mm civari mi olmasi gerekiyor.
Cok soru sordum hakkinizi helal edin.

X