Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğnenin 11. günü 11,91 olan değerim çok şükür bugün yani 13.günümde 46 olmuş.
İlk ayda 4 yumurta ile hamile kalamadım.Bu ay Toplam 8 yumurtam vardı acaba ikiz olabilir mi?
:KK50:
Ayyy masallah rabbim size bagislasin insallah kucaginiza almakta nasip olsun. Tabiki şansiniz var insallah ikizdir canim bizede dua et bugun 12.gunum daha bakmadim ben merakla 14.gunu bekliyorum. Umarim mutlu haberler veririz bizde :)

Bende asilamadan geldim kzlar yatiyorum. Esimin sonuclari laboratuvar islemi sorasi iyilesms asilamaya uygun dedi doktor. Kisa surdu ama zordu agrilarim var bikacgun surermis. Biraz kahve akntim oldu. Bakalim kismet cok umutlu deglm hep negatf yasadgimdan ama biraz daha hevesliyim nasip Allahtn
Hayırlısı olsun canım, hep moralini yüksek tut olumlu düşün. Bi kaç gün ağır iş yapma, mümkün olduğunca uzan en azından akşamları

Kizlar tamamen meraktan ovulasyon testi yaptim böyle cikti.ben daha önce prodictorle hamile jaldim.2.cizgiyi gorunce iliski oldu tuttu.ama tamamen tesadufte olabilir.benim merak ettigim 2 .cizgi koyu olunca kesin yumurta catliyormu.benin yumurtalar gelismediginden koyulasmaz diye düşünüyorum.
Bi dene bakalım canım devam et teste bi kaç gün. Eğer gerçekten gelişmesiyse koyulaşma olmaz malesef, böyle devam eder hep çizgi. Ama belki geç olgunlaşır ya neden olmasın

• Beğen
Reactions: 10N
Umutumut82, sen ve ben Yakın tarihlerde regl yasamisiz. :KK66: hayırlı haberlerimiz olsun. maşallah sana da.
Evet takip ediyorum burdan az çok herkesin adet tarihini :) 18 eylül son adet tarihim, keşke bunlar son adet tarihlerimiz olsa da bebişler gelse :)

• Beğen
Kizlar ben yeni adet oldum
Doktora cuma gidersem adetimin 2.gunu oluyor
Ptesi gidersem 5.gunum oluyor adetliyken gel demisti doktor sizce ne zaman gitmeliyim?
2.günü git canım kesinlikle. Tahlil baktırcaksan da bakılır, klomen kullanıcaksan da yazar doktor 3.gün falan başlarsın

• Beğen
İlk ayda 4 yumurta ile hamile kalamadım.Bu ay Toplam 8 yumurtam vardı acaba ikiz olabilir mi?
Ayy maşallah yaa, hayırlısı olsun canım :) darısı başımıza çok dua et bize. Valla bence ikiz olma ihtimali çok yüksek o yumurta sayısıyla :)

Ayyy masallah rabbim size bagislasin insallah kucaginiza almakta nasip olsun. Tabiki şansiniz var insallah ikizdir canim bizede dua et bugun 12.gunum daha bakmadim ben merakla 14.gunu bekliyorum. Umarim mutlu haberler veririz bizde :)
Amin canım.2 güne güZel haberlerini alırız inşallah.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.Benim bugün 13.günüm idrar testinde de çıktı.İstersen yarın sabah bi test yap.:KK33:Ben oğluma da eylül ayının bu zamanları hamile kalmıştım.8 ay boşa strese girmişim meğerse bu da abisine özenip Eylül de gelmek istemiş. :KK39:

20180926_225830.jpg
kizlar testten anlayan var mi acaba doktora gösteremedim

Eki Görüntüle 2192734 kizlar testten anlayan var mi acaba doktora gösteremedim
Bildiğim kadarıyla speem sayısı 15 milyon üzeri normal kabul ediliyo, yani düşük değil kabul edilebilir bi sonuç gibi geldi canım. Hareketlilik güzel görünüyo. A ve B toplamı %35-40 civarı normal. Çok sıkıntı görünmüyo bence ama sperm sayısını yükseltmek için keçiboynuzu özü ve çakşır suyunu tavsiye ederim canım. Eşim 1 haftadır kullanıyo, o yüzden etkisini bilemiyorum ama herkes çok faydasını görmüş

Ay canimm çok sevindimm sağlıklı bir şekilde gebeliğin ilerler inşallah. Böyle mutlu haberler alınca bende çok mutlu oluyorum :halay::KK49: rabbim bize de nasib eder inşallah :)

Selam canim seni ilk goruyorum bende yeniyim 1 aydir uyeyim ortam dayanisma bilgi alisverisi super:) servise binince direk tele sariliyorum. Aramzda hamis yok malesef ama:KK43: oda olacak ins birbirmize sevinicz
merhaba canım. ben de bir ay önce düşük yaptım biraz akışına bıraktım girmiyordum buralara. Hala beklemedeyim açıkçası çok takmıyorum eskisi gibi.

Merhaba hanımlar ben de konuyla alakalı bişey sormak istiyorum. Ben bu ay klomen +iğne ilk kez denedim ama maalesef olmadı. Doktorum aşılamaya geçelim diyor. Sizce bu ay da klomen + iğneyle mi devam etsem? Ne dersiniz

X