Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen haber ver cnm :KK200:gonlunu ferah tut ama. Benim mesela cok kasik agrim vardi catlasada bir ise yaramicak munasebet olmadi.
Hayirlisi olsuninsallah
Hepimiz için hayırlısı olsun kuzum. Hiç belli olmuyo, daha önceki ya da sonraki ilişkilerden içerde olan spermler döller belki belli olmaz

Benim gecen ay cok belirtim vardı igneden sonra ama negatif oldu belirtilerde yalanci bence en guzeli 15.gun test yapip ogrenmek. Bizimde kasimda yil dyil donumumuz insallah size bu ay en guzel hediye bebis olur cnm

Sagol canim rabbim yüxümüze baksın insallah

Hadi bakalim artik şu yumurtalar çatlasin.bugun 10gün benimde tık yok...sizden bari güzel haberler gelsin ki tedaviye iliskin güvenim umudumum tazelensin.

Tatile geldim unutmak rahatlamak icin sanki bütün dünyadaki hamile kadinlar burda toplanmiş ... bir akrabamizin gelinide 4.ye hamileymis.ya arkadaş 1tane olmasa biz bu iliski işinimi yanliş yapiyoruz dicem.. :) utanmasam sorucam nasil yaptiniz diye. :)

Öyle düşünme canım ya. Her hamilelik aynı olmuyomuş ki, hiç belirtisiz hamile olanlar var. Ben hiç umutlu değilim çünlü ovulasyon testi 13.günden beri aynı koyulukta çıkıyo, net çizgi var ama pik yapcak kadar koyu değil, bugün 15.günüm. sanırım yumurtsm gelişmedi ve çatlamadı. Diycek bi şey bulamıyorum elimden bi şey gelmiyo

Ovulasyon testinin iyisini almak lazim.ben daha önce iyisini kullanarak takiple hamile kaldim düstü. Sonradan kötüsünü aldim ama seninle ayni durumu yaşadim.

Gittinmi cnm doktora
Şimdi doktordan geldim canım. Yumurtam daha çatlamamış, 19mm şu an. 7 gün önce 11mm ydi, doktorum günde 1-1.2mm arası gelişir klomensiz normal bi yumurta dedi, o yüzden 7 günde tam büyümesi gerektiği büyümüş dedi. Bu ay bi kaç gün geç yumurtlamışsın, bu olabilir geç döllenmeler de bu şekilde oluyo dedi. İlişki günleri verdi, 2-3 güne çatlar yumurtan dedi. Bu kez umutlandırıcı konuştu ama bakalım inşallah böyle kendi kendine sürpriz yapar bu ay bebiş

Ovulasyon testinin iyisini almak lazim.ben daha önce iyisini kullanarak takiple hamile kaldim düstü. Sonradan kötüsünü aldim ama seninle ayni durumu yaşadim.
Laboquick kullanıyorum canım ama bilmiyorum tabi ne kadar güvenilir. Şimdi doktordan geldim daha çatlamamış yumurtam, 19mm olmuş. 7 gün önce 11 mmydi, klomensiz bi yumurtanın bi günde büyüyebileceği normal ölçü günde 1-1.2mm kadardır o yüzden tam günü güne tutuyo dedi. Bi kaç gün geç yumurtlamışsın gibi görünüyo bu ay, bu olabilir geç döllenmeler de bu şekilde oluyo dedi. İlişki günleri verdi, bi kaç güne çatlar yumurtan dedi. Bu kez umutlu konuştu ama ben hala çok umutlu değilim, inşallah hayırlısıyla olur artık bu ay ya

Şimdi doktordan geldim canım. Yumurtam daha çatlamamış, 19mm şu an. 7 gün önce 11mm ydi, doktorum günde 1-1.2mm arası gelişir klomensiz normal bi yumurta dedi, o yüzden 7 günde tam büyümesi gerektiği büyümüş dedi. Bu ay bi kaç gün geç yumurtlamışsın, bu olabilir geç döllenmeler de bu şekilde oluyo dedi. İlişki günleri verdi, 2-3 güne çatlar yumurtan dedi. Bu kez umutlandırıcı konuştu ama bakalım inşallah böyle kendi kendine sürpriz yapar bu ay bebiş

Super bi haber cnm igne vermedi kendisi catlicak dedi dimi insallah hayirli haberlerle :)

Super bi haber cnm igne vermedi kendisi catlicak dedi dimi insallah hayirli haberlerle :)
Yok canım iğne vermiycem kendi kendine çatlayabilcek kapasitede şu an dedi. Çok hızlı büyüyen ya da çok yavaş büyüyen yumurtalar çatlamayıp kist oluyomuş

Laboquick kullanıyorum canım ama bilmiyorum tabi ne kadar güvenilir. Şimdi doktordan geldim daha çatlamamış yumurtam, 19mm olmuş. 7 gün önce 11 mmydi, klomensiz bi yumurtanın bi günde büyüyebileceği normal ölçü günde 1-1.2mm kadardır o yüzden tam günü güne tutuyo dedi. Bi kaç gün geç yumurtlamışsın gibi görünüyo bu ay, bu olabilir geç döllenmeler de bu şekilde oluyo dedi. İlişki günleri verdi, bi kaç güne çatlar yumurtan dedi. Bu kez umutlu konuştu ama ben hala çok umutlu değilim, inşallah hayırlısıyla olur artık bu ay ya

Cok sevindim canimmm.rabbim yüzumüzü güldürsün inşallah...benimde bu ay umudum yok.11.gündeyim tatilde oldugum icin test yapmadim.6.günü yapmıştim ignenin etkisi ile olsa bile 2.cizgiyi gorebilmek icin.ozaman bile negatifi gördüm.şuandada hiç agri sizi yok normal güñlerdeki gibi...zaten bayramda gelen gidenden fazla değerlendiremedik.benim ignenin 4.gunu kasiklarimda agri ve yogun akinti oldu ogünlerde catladi ama buzde 3 gün misafir vardi otarihten 3gün önce olmustu tutmaz yani.bu rahim filmi cekilip ara vercem

X