Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 28 yaşındayım. 4sene olacak evleneli herkes bebek yok mu diye sora sora bezdirdi hiç takmıyodum ilk önce çünkü işsizim önce işim olsun istiyodum baktım olmuyor eşimde çok istiyor oluruna bıraktık 1 sene geçti olmadı bi doktora gidiyim dedim çikolata kisti olduğunu öğrendim sonra bir üzüldüm kendimden hiç böyle bir tepki beklemiyodum. 2aydır ilaç kullanıyorum bu ay iğne de vuruldum hayırlısı inşallah ama şimdi biri bebek yokmu gibi bişeyler söyleyince içim acıyor sanki ne biliyim olmuyor diye düşündüğümüz için takıyoruz galiba…… hakkımızda hayırlısı inşallah 🥰🥰🥰
Valla ben hiç takmıyorum çok sorana evet bizim olmuyor sen doğurda bize ver diyorum daha da sormuyorlar onlar da bana alıştı sorana düşünmüyoruz de canım yoksa onlar seni üzmekten başka bir şey bilmeyen insanlar hiç özele saygıları Yok insanın eşinde de sorun olabilir yani değil mi benim kuzenim bütün herkesten gizli tüp Bebek yaptırdı ben tesadüfen tüp Bebek merkezinde hemşire arkadaş söyledi de haberim oldu eşinde sıkıntı olduğu için sakladılar

Valla ben hiç takmıyorum çok sorana evet bizim olmuyor sen doğurda bize ver diyorum daha da sormuyorlar onlar da bana alıştı sorana düşünmüyoruz de canım yoksa onlar seni üzmekten başka bir şey bilmeyen insanlar hiç özele saygıları Yok insanın eşinde de sorun olabilir yani değil mi benim kuzenim bütün herkesten gizli tüp Bebek yaptırdı ben tesadüfen tüp Bebek merkezinde hemşire arkadaş söyledi de haberim oldu eşinde sıkıntı olduğu için sakladılar
Evet doğru diyosun Allah hayırlı vakitte versin sağlıkla inşallah. Düşünmüyoruz deyince daha çok uzatıyolar aaaaa nedeeen olsun seninde bitane niye bilmem ne 😂😂 ben artık cevap vermiyorum hiç kafa sallayıp gülümsüyorum 😂😂 bence çok mahrem bi konu yani sorulması ayıp yani ben kimseye sormam eşler arasında olan özel bir konu ama işte herkes kendinde hak buluyor 😂😂

Kızlar ben dün sabah 11 de ovitrell yapıldı. Dün gece 11de çatlatma oldu akinti ile hissettim.calistigim için bu akşam ancak ilişki olur acaba 🤔 geç kalmış olurmuyum ya 3 gün üst üste olsa

Kızlar selamlar, salı günü iğne vuruldum göğüs uclarımda sertleşme var bide akıntı. İğne etkisidir diye düşünüyorum. Sizde var mı böyle şeyler?

merhaba kızlar, kaçıncı gününüzdesiniz inşallah güzel sonuçlar alırsınız, merak ettim okuyunca ?? 😍

Merhabalar çatlatma iğnesi vuruldum ilişkiden 9. Gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı erken mi sizce böyle bi durum yaşayan var mı sonradan pozitif gören şimdiden
Bildiğim kadarıyla erken oluyor, 14gün diyorlardı ama iğne etkisi geçmiş demekki. Burda bir topicte okumuştum iğne etkisiyle silik pozitif çıkmış ertesi gün negatif sonra pozitif olmuş bir kaç gün sonra. İnşallah sizin de öyle olur 🥰❤️

Evet doğru diyosun Allah hayırlı vakitte versin sağlıkla inşallah. Düşünmüyoruz deyince daha çok uzatıyolar aaaaa nedeeen olsun seninde bitane niye bilmem ne 😂😂 ben artık cevap vermiyorum hiç kafa sallayıp gülümsüyorum 😂😂 bence çok mahrem bi konu yani sorulması ayıp yani ben kimseye sormam eşler arasında olan özel bir konu ama işte herkes kendinde hak buluyor 😂😂
Ay bir gebe kalim alın size v
merhaba kızlar, kaçıncı gününüzdesiniz inşallah güzel sonuçlar alırsınız, merak ettim okuyunca ?? 😍
Benim de Perşembe günü 1 hafta olacak bekliyoruz bakalım

Çok çok erken boşuna kendinizi stres ettiğiniz ile kalırsınız iğne etkisi geçmiş olmuyor en az 13 14.gunden sonra yapmaniz lazım hatta regly gecikmesini beklerseniz çok daha iyi olur sizin icin stres baş düşmanı bu işin
Yok canım bende biliyorum erken olduğunu ben sadece iğne etkisi atılmışmi vücuttan onu merak ettiğim için dedim rahîm tepesinde resmen yol çalışması var şu anda benim öyle kazıyorlar onun için bakayım dedim

Havuç ne işe yarıyo acaba bide nasıl yapılıyor
Yumurta çatlamasını sağlıyor canım doktor yumurtan büyümeye başladıktan sonra 2 havucu uzunlamasına tam ortadan dörde bölelim tencereye koyalım üzerine 2, 5 su bardağı klorsuz suyu döküyoruz kısık ateşte 20 dakika kaynatalım.yumurtan catladigini hissedene kadar devam et.Ama eğer fazla yumurtan olursa muhakkak çatlatma iğnesi iste o zaman da havuç suyuyla destekle canım

Yumurta çatlamasını sağlıyor canım doktor yumurtan büyümeye başladıktan sonra 2 havucu uzunlamasına tam ortadan dörde bölelim tencereye koyalım üzerine 2, 5 su bardağı klorsuz suyu döküyoruz kısık ateşte 20 dakika kaynatalım.yumurtan catladigini hissedene kadar devam et.Ama eğer fazla yumurtan olursa muhakkak çatlatma iğnesi iste o zaman da havuç suyuyla destekle canım
Tamam canım çok sağol deneyim bu ay

Kizlar birşey öğrendim bu gün rahim ağzı darlığını geçirilen kurtajlar ve rahime uygulanan operasyonlardan sonra olurmuş. Tüp bebek için de hiteroskopi ile açmak zorunluymus eğer ki çok ciddi darlık varsa gebelik sürecinde çekilen onca zahmet boşa gidiyormuş. Benim bir kürtajım olmuştu . Sizin böyle operasyonlarınız var mi
Ben de ameliyat olmustum acaba oyuzden mi rahim agzi darligim var emin olamadim

X