Ovitrelle 13. Gün pozitif mi iğne etkisi mi ??

Artikgelmelegim

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2024
192
70
Kızlar iğne günü dahil 13. Gün bugün test böyle çıktı var mi iğne etkisi mi ? 2 gün önce akşam başka test ile yaptım hiçbir şey yoktu bunu yapar yapmaz böyle gölgelendi t çizgisi. İğne etkisi devam ediyor mudur ?

Eklentiler

• 1000014880.jpg
    1000014880.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 65
Canım benimde böyle olmuştu koşa koşa hastaneye gittim ve kan verdim hamile olduğumu öğrendim inşallah hamilesindir hemen kan vermelisin 🥰

Eğer iki gün önce negatif bugün pozitif çıktıysa iğne etkisi olamaz gebelik var bence yarın tekrar edin testi
Yarın sabah tekrar yapcam da iki gün önceki bir gebenin günlüğü olan gebelik testiydi direk tek çizgi çıktı ona çok güvenmiyorum açıkçası. Bunda da hemen ikinci çizgi kısmı gölgelendi ama yine de emin olamıyorum hevesim kursağımda kalir diye

Yarın sabah tekrar yapcam da iki gün önceki bir gebenin günlüğü olan gebelik testiydi direk tek çizgi çıktı ona çok güvenmiyorum açıkçası. Bunda da hemen ikinci çizgi kısmı gölgelendi ama yine de emin olamıyorum hevesim kursağımda kalir diye
Tamam yine çok umutlanmayın o zaman ama 13. Gün iğne etkisi geçer genelde yarın da çıkarsa kan verirsiniz ya da regl gecikmesini de bekleyebilirsiniz kesinleşssin diye. Umarım poitifrir 🪻

Bence pozitif canım hayırlı olsun
Kızlar merhaba adete 3 gün var soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım 2 dk içinde belirdi bu şekilde oldu sizce gebelik var mıdır ayın 7 sinde çatladı yumurtam doktora kontrole gittiğimde o gün catlayacagini söylemişti çatlamak üzere değerlendir demişti değerlendirdik sizce varmı ?

Eklentiler

• 1000015647.jpg
    1000015647.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 51
Bende 13. Gün 16.30 la öğrendim iki gün sonra 200 olmuştu betam
Ayyy inşallah darısı başıma 🤲 bende de daha önce aynı böyle silik çıkmıştı ama o zaman ilaç iğne hiçbir şey kullanmadığım için emin olarak hastaneye konuşmuştum 19 çıkmıştı ve hızlı bir şekilde de yükseliyordu ama sonra düşükle sonuçlandı. Bunda iğne flan kullandım ya acabalar o yüzden yoksa ben de su an çoktan gidip kanda baktırmış olurdum 😅

Ayyy inşallah darısı başıma 🤲 bende de daha önce aynı böyle silik çıkmıştı ama o zaman ilaç iğne hiçbir şey kullanmadığım için emin olarak hastaneye konuşmuştum 19 çıkmıştı ve hızlı bir şekilde de yükseliyordu ama sonra düşükle sonuçlandı. Bunda iğne flan kullandım ya acabalar o yüzden yoksa ben de su an çoktan gidip kanda baktırmış olurdum 😅
Benimde bir düşüğüm oldu kan pıhtılaşması çıktı bende pazartesi öğrendim bende o günden beri kan sulandırıcı iğne başlattı hemen doktorum

Bence pozitif canım hayırlı olsun
Kızlar merhaba adete 3 gün var soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım 2 dk içinde belirdi bu şekilde oldu sizce gebelik var mıdır ayın 7 sinde çatladı yumurtam doktora kontrole gittiğimde o gün catlayacagini söylemişti çatlamak üzere değerlendir demişti değerlendirdik sizce varmı ?
Göremedim pek canim İnşallah pozitiftir yarın sen de tekrarla testi bakalim inşallah ikimizin de pozitiftir

Benimde iğne günü hariç 13günüm ilk defa test yaptım negatifti. Çok üzgünüm pozitif olmaz değil mi geri ne zaman test yapayım bir daha 😭😭

X