Ovitrelle 13.gün negatiften döner mi

Dnzkzzzz

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
154
-5
İğnenin 13.günü az önce test yaptım ve kocaman bir negatif… ilk kez iğne kullandım yıkıldım resmen 1 sene oldu. Sabah tekrar test yapıcam geç olduğu için falan yanlış çıkmış olma ihtimali var mu ? İlk idrarla yapılmasını öneriyorlar çünkü ? Allah isteyen ve hak eden herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kolaylaştırarak versin hayırlısını. Ağlamaktan gözlerim şişti

Eklentiler

• IMG_5670.jpeg
    258,8 KB · Görüntüleme: 17
Gebelik testleri çoğunlukla 20 gün pozitifi gösteriyor bence yarın gidip kan verin daha net sonuç alırsınız. Vermek istemiyorsanız da bence bekleyin

Gebelik testleri çoğunlukla 20 gün pozitifi gösteriyor bence yarın gidip kan verin daha net sonuç alırsınız. Vermek istemiyorsanız da bence bekleyin
Sabah tekrar test yapcam ve gidip kan vercem ama illa ki silikte olsa çıkmaz mıydı gebelik olsaydı ? Kanda kesin sonuç çıkar sanırım

Sabah tekrar test yapcam ve gidip kan vercem ama illa ki silikte olsa çıkmaz mıydı gebelik olsaydı ? Kanda kesin sonuç çıkar sanırım
Bazen geç döllenme olabiliyor . Böyle zamanlarda kanda bile negatif çıkıyor üç gün sonra yükseliyor. Çünkü yumurta 24 saatte dölleniyor 3 gün boyunca sekiz hücreli morula oluyor ve kendisi hcg üretiyor sonra 6-12 gün arası büyüyüp Rahime tutununca hcg üretmeye devam ediyor ve annenin kanında daha sonra ortaya çıkıyor

İnş kanda çıkar ne diyim yarın kesinleşecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…