Ovitrelle 13. Gün beta

Ben baya bi dr degistirdim devlette sira beklemekten yilmistim sonra ozele basladim 2 3 yere gittim en son ki dr özel klinigi vardi bilindik bir dr herkes okadar övüyordu ki gittim oylelikle ama bir soru falan sorduğum da sacma sapan cevaplar veriyordu mesela asilama istedim bana dedi ki asilama esinde sorun olanlara yapilir sende sorun var esinde yok sana yapamam dedi halbuki pkos icinde asilama yapiliyor cogu kisi yaptiriyor sonra laparoskopi yapip kistleri zayiflatalim sansin dahada artar dedi 30 bin lira istedi bende yaptırmadım fakulteye basladim suanki drda prof. Ucretli bakiyor ama en azından muayene ucreti uygun cok ilgili ve testler falan da ucretsiz devlet hast. Oldugu icin ve fakulte daha da cok arastiriyor insallah bir cozum yolu buluruz ugrasmak zor gercekten
inşallah canım inşallah bu sefer olumlu sonuç alırsın

yumurtalar igneye ramen catlamama gibi bir durum olabilirmi catladiktan sonra14 gün içinde olmamız gerek diye biliyorum ama yanlismi biliyorum kaşık ağrım var ara ara sinirlerim bozuldu resmen benimde
Ben ıgneden sonra takıp ettım ovulasyon testı ıle ıgnenın 2. Günü catlamstı benım

Ya birde sanki insanlar ozellikle habire habire soruyor yani bu durum ozel birsey bence insanlari bukadar darlamak neden onu anlamiyorum valla ben buyuk küçük kim ne derse tersliyorum Derdi tasasi onlara kalmadi sonucta ha iyi niyetle soran insanlarda var tabi onlara lafım yok ama biri bana bu konuyu acinca okadar üzülüyorum ki ve herkese okadar kolay geliyor ki bu durum
Ben daha yenı evlıyım sımdıden sorup insanı strese sokuyorlar dert etmıyceksemde dert etmek zorunda kalıyorum

Ben daha yenı evlıyım sımdıden sorup insanı strese sokuyorlar dert etmıyceksemde dert etmek zorunda kalıyorum
Aynen oyle bende 3 buçuk sene oldu 1 sene sonra başladılar ilk baslarda bisi demiyordum ama şuan bende kimseden lafimi cekmiyorum onlarin bana yaptigi gibi

Özeller gercekten para tuzagi resmen . Anlattiginiz butun hislerimiz ortak emin olun . Ben ben 2 kere klomen + ovitrelle 3 kere de femara+gonalf+ovitrelle kullandim hiçbirinde catlama kontrol edilmedi ve gonalf kullandınız mı bilmiyorum gercekten pahali bir igne . En son ki tedavimde 6 tane yumurtam vardi ama kismet olmadi suan asilama dusunuyorum bütün testleri yaptirip asilama yaptırcam inşallah siz hangi sehirdesiniz ? Ve kacinci tedaviniz 🥺
Gerçekten özeller çok pahalı bende çikolata kistinden ameliyat oldum dr aynı zamanla tüp bebek uzmanı merkezine gittik yumurta takibi için 7000 bin TL dediler şok şok oldum. Ben sadece muayene ücreti veririz sonra ilaç paraları sanıyordum. Yani özellerde devletten farklı ne yapıyorlar kaç kere gidiliyor takibe bilmiyorum çöm kararsız kaldım nerde yaptırsam

Gerçekten özeller çok pahalı bende çikolata kistinden ameliyat oldum dr aynı zamanla tüp bebek uzmanı merkezine gittik yumurta takibi için 7000 bin TL dediler şok şok oldum. Ben sadece muayene ücreti veririz sonra ilaç paraları sanıyordum. Yani özellerde devletten farklı ne yapıyorlar kaç kere gidiliyor takibe bilmiyorum çöm kararsız kaldım nerde yaptırsam
Valla bolgeye gore degisiyormu bilemem ama ozelin devletten farki cok sira beklemiyorsun bire bir ilgileniyorlar ama ayni islemleri yapiyorlar ben ilk catlatma tedavimi devlette olmustum ilaci kullaniyorsun takibe gidiyorsun yeterli olgunluğa gelirse igne veriyor gelmemissede tekrar gidiyorsun sadece yumurta takibi icin 7 bin TL bence cok uçuk bir fiyat 😯 hangi sehirdesiniz ?

Valla bolgeye gore degisiyormu bilemem ama ozelin devletten farki cok sira beklemiyorsun bire bir ilgileniyorlar ama ayni islemleri yapiyorlar ben ilk catlatma tedavimi devlette olmustum ilaci kullaniyorsun takibe gidiyorsun yeterli olgunluğa gelirse igne veriyor gelmemissede tekrar gidiyorsun sadece yumurta takibi icin 7 bin TL bence cok uçuk bir fiyat 😯 hangi sehirdesiniz ?
Aslında uşakda oturuyorum . Çikolata kistinden ameliyat oldum Ankara’da Gazi üni. Prof dr Ahmet Erdem’e kendisi tüp bebek uzmanı aynı zamanda merkezleri var novaart tüp bebek merkezi orda bu fiyat dediler yani şokumdan dünden beri kendime gelemedim …

Aslında uşakda oturuyorum . Çikolata kistinden ameliyat oldum Ankara’da Gazi üni. Prof dr Ahmet Erdem’e kendisi tüp bebek uzmanı aynı zamanda merkezleri var novaart tüp bebek merkezi orda bu fiyat dediler yani şokumdan dünden beri kendime gelemedim …
Peki karar verdiniz mi yaptiracak misiniz ?

Peki karar verdiniz mi yaptiracak misiniz
Pazartesi tekrar arayıp sorucaö bir yanlış anlaşılma yoksa 7000 TL ise yaptırmam novaart t.b.merkezinde. Şuan oradaki doktor femara başla dedi denilen şekilde kullanıyorum. Takip için Uşak ta özel bir hastanede bir kadın doğum uzmanıyla devam ediceö muayene ücreti 450 TL

Pazartesi tekrar arayıp sorucaö bir yanlış anlaşılma yoksa 7000 TL ise yaptırmam novaart t.b.merkezinde. Şuan oradaki doktor femara başla dedi denilen şekilde kullanıyorum. Takip için Uşak ta özel bir hastanede bir kadın doğum uzmanıyla devam ediceö muayene ücreti 450 TL
Muayene ucreti digerine gore makul tabi inşallah guzel sonuçlar alırsınız 🌼🙏 hepimiz icin hayirlisi olsun insallah tez vakitte gelsin miniklerimiz 😊💙

Canim merhaba napiyosun son durumun nedir insallah hamişsindir :)
Merhaba malesef hamile değilim regli olunca baya moralim bozuldu ve tedaviyi bıraktım ama bu ay kendimi toparlayıp tekrar başladım tedaviye ve femara kullaniyorum doktorumla görüştüm son 1 yada 2 defa daha deneriz sonrasında aşılama yada tüp bebek olarak sureci degerlendirelim dedi beklemedeyim suan

Merhaba malesef hamile değilim regli olunca baya moralim bozuldu ve tedaviyi bıraktım ama bu ay kendimi toparlayıp tekrar başladım tedaviye ve femara kullaniyorum doktorumla görüştüm son 1 yada 2 defa daha deneriz sonrasında aşılama yada tüp bebek olarak sureci degerlendirelim dedi beklemedeyim suan
Hayirlisi olsun ben asilama yaptirdim 4. Gunumdeyim suan :)

X