Ovitrella çatlatma iğnesi

Bahan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
571
119
28
Bu ay çatlatma iğnesi vuruldum ama adet oldum oysaki çok ümitlenmiştim. 2. Sefer iğneyi olup hamile kalan var mı acaba ümit olsun😥

Merhaba ben 3. İgnemi vuruldum 25 Mart'ta pcosluyum 8.gunde kanda negatif ti daha 1 haftam var inşallah pozitife döner bende umutla bekliyorum bizlerde güzel sonuçlar alırız inşallah

Merhaba ben 3. İgnemi vuruldum 25 Mart'ta pcosluyum 8.gunde kanda negatif ti daha 1 haftam var inşallah pozitife döner bende umutla bekliyorum bizlerde güzel sonuçlar alırız inşallah
Bende pcosluyum kaç deneme yapılıyo çatlatmada

Kızlar bişey soracağım çatlatma iğnesi sonrası kasıkta ağrı yaşadınız mıı?

Bu ay çatlatma iğnesi vuruldum ama adet oldum oysaki çok ümitlenmiştim. 2. Sefer iğneyi olup hamile kalan var mı acaba ümit olsun😥
Merhaba canım herkesin başka bi problemi var bu yüzden. Herkes kişiye göre tedavi görüyor benim 2. İğnemde olumsuzdu her seferinde adet oldum vakti zamanı var demekti bazısında 3. İğnede olumlu bazısı ilk iğnede olumlu sonuçta alabiliyor 2. İğne de olumlu olabilir neyin var problem olarak?

Merhaba canım herkesin başka bi problemi var bu yüzden. Herkes kişiye göre tedavi görüyor benim 2. İğnemde olumsuzdu her seferinde adet oldum vakti zamanı var demekti bazısında 3. İğnede olumlu bazısı ilk iğnede olumlu sonuçta alabiliyor 2. İğne de olumlu olabilir neyin var problem olarak?
Pcos var bende

Benimde bu ay ikinci denememdi cuma günü yani bata 5 gün kala kanda 2.1 çıktı malesef kasık ağrısı aşırı derecede fazla ama

Bn yaşadım şu an benm 8 gün ara ara bel ağrılarım da oluyor
Geçti ağrılarım canım🙏 şimdide kırmızılar bekliyorum tutmamış bu ay bugün yarın gelir herhaldee dün kan verdim negatif şimdide regli sancısı oluyor. Umarım senden hayırlı haberler alırız 🌸🙏

Kızlar selam iyi aksamlar öncelikle 29 yaşındayım yumurta çatlatma iğnesi oldum bugün 9 gün oldu ve çok fazla kasik ve bel ağrım var doktorumun söylediği birer gün arayla beraber olun dedi uyguladık test yapsam mı ne yapsam acaba bilgi alabilir miyim yumurta çatlatma iğnesi sonucunda hamile kalan oldu mu

Kızlar selam iyi aksamlar öncelikle 29 yaşındayım yumurta çatlatma iğnesi oldum bugün 9 gün oldu ve çok fazla kasik ve bel ağrım var doktorumun söylediği birer gün arayla beraber olun dedi uyguladık test yapsam mı ne yapsam acaba bilgi alabilir miyim yumurta çatlatma iğnesi sonucunda hamile kalan oldu mu
Benimde bugün 11. Gün kramp giriyo kasıklarıma benimde

Adetime 6 gün var çünkü doktorda en sonki birlikten 10 gün sonra dedi ama kasik ve bel ağrım devam ediyo ara ara uyku basiyo iğneye bağlı mi acaba bilmiyorum
benimde iğneden sonraki 11. Gün test yaptım negatif çıktı aslında yapmıcaktımda tutamadım kendimi sanırım bu ayda olumsuz

benimde iğneden sonraki 11. Gün test yaptım negatif çıktı aslında yapmıcaktımda tutamadım kendimi sanırım bu ayda olumsuz
Benimde bel ağrım kasık ağrım hala geçmedi doktora msj attım idrarla çıkmaya bilir kan testi vermen lazım dedi adetime 2 gün var beklicem 2 gün sonra duruma göre bakilcak adet olursam tiplerime bakilcak hayırlısı artık

X