over kist ameliyatından sonra hamilelik

gocmenkuslar

Üç silahşör & anne baba
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
1.033
12
arkadaşlar kasım ayında laparoskopik kistektomi ameliyatı oldum yani kapalı ameliyatla kistimi aldılar ve bu ay eşimle bir iş kazası oldu hamile kalırsam bir tehlike olurmu çünkü daha ameliyatımdan birkaç ay geçti kazaylada olsa acaba normal doğum yapabilirmiyim çok korkuyorum bilgisi olan varsa lütfen yorum yapsın teşekkürler...

sitedeki doktorlara da danışabilirsin ama bence sorun olmaz. çünkü çocuk isteyen çoğu bayana ameliyat hemen sonrası çocuk çalışmalarına başlanıyor. tabi sen yine de kendi doktoruna da danış derim..

tabi ki. sen ilgili konuya gir hemen cevap geliyor merak etme.. hakkında hayırlısı canım..

kızlar şimdi doktordan geldim yumurtalığımda bir kist vardı 4cm idi 1 ay kadar önce şimdi 4,5cm ve değişmiş kistin yapısı tehlikeli olabilir dedi dopper usg çektiricem öğleden sonra kan tahlili verdi onu yaptırdım ultrasondan kötü görünüyor ameliyat olabilirsin hazırlan dedi çok korkuyorum başından böyle bir olay geçen varsa yada doktor varsa lütfen yardım edin bebeğim olurmu olmazmı bilmiyorum kist etkiliyebilir ama sadece kistten kaynaklanmaz dedi çok acill yardımınızı bekliyorum

X