oturtmak ıcın erken değil mi?

floras79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
305
1
45
oglum pazartesi 4 ayı dolduruyor.ben daha oturtmuyorum.5 ay bıtınce yanı 6. ayında oturtmanın doğru olduğunu bılıyorum.bırde ayağının uzerıne erken bastırmak cok tehlıkelıymıs.

bende 6 ayımda oturtacağım. ayakta tutmanın tehlikeli olduğunu bilmiyordum, hiç duymamıştım bilgine teşekkür ederim

Son düzenleme:
Canım bizimde pazartesi 4.ayımız doluyor.birkaç gün önce doktor kontrolümüz vardı..oğlum yatarken doktorum ellerinden tuttu,otutturdu.sonra biraz daha kaldırdı bastırdı..artık kucağımda oturtabilirmiyim dedim..tabiki bak oturuyor zaten dedi..herhangi bir yerde oturtmuyorum ama kucağımda oturuyor,hiç de rahatsız olmuyor...:nazar:

Canım bizimde pazartesi 4.ayımız doluyor.birkaç gün önce doktor kontrolümüz vardı..oğlum yatarken doktorum ellerinden tuttu,otutturdu.sonra biraz daha kaldırdı bastırdı..artık kucağımda oturtabilirmiyim dedim..tabiki bak oturuyor zaten dedi..herhangi bir yerde oturtmuyorum ama kucağımda oturuyor,hiç de rahatsız olmuyor...:nazar:

aynı gün doğum yapmışız.benim oğlum 3,600 dogdu 52 cm.pazartesi gidicez tekrar kac kılo oldu merak ediyorum.hem de aşımız var:çok üzgünüm:

aynı gün doğum yapmışız.benim oğlum 3,600 dogdu 52 cm.pazartesi gidicez tekrar kac kılo oldu merak ediyorum.hem de aşımız var:çok üzgünüm:

ben sabah 08.57 de doğum yaptım.50 cm ve3390 gramdı.1 hafta önce doktora gittik.7800 olmuştu:)bizim aşımızda haftaya perşembe..çünkü burada sadece perşembeleri aşı yapıyorlar:))

X