oturmak istiyo galiba..

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
kızlar gamzem 3 ay 11 günlük ellerinden tuttuğumda kalkmaya çalışıyo tamam bunu her bebek yapıyo ama biraz kaldırınca kahkaha ile gülmeye başlıyo..
oturur pozisyonda tuttum bugün bi kaç saniye başladı gülmeye sesler çıkarmaya ama kafası bi arkaya bi öne gitmeye başladı öyleyken tutamıyo başını hemen düzelttim daha çok çok erken ama benim cadı oturmakmı istiyo acaba?

artık herseyi idrak etmeye başlıyo canım ya eğlenceli gelmiştir yavaş yavaş oturmanında keyifli bişey oldugunu anlamaya başladı ondan gülüydur tabi çok erken biraz daha sabır bebişinde sana zevk aldığını anlatmaya çalışıyo gülücüklerle Allahım korusun onu...a.s.

şimdi oturmak isterler şöyle bir 7-8 aylık oluncada yerlerinde durmazlar kıpır kıpır..

benim kızımda yapıyor ayısından, hatta yastığa yatırdığım zaman kendi kendime başını kaldırıyor, vücudunu kalkmaya zorluyor, çok komik oluyor yaaa, biz yardım etmezsek kalkmasına da sinirleniyor çığlığı koparıyorrr, sinirli de cadıcık...dün kolyeyi uzattım tutsun diye, kolyeyi yaklamk için çırpındı rsmen yaaa, bacaklarını ayrı kaldırıyor, kollarını ayrıı, heyecanlanıyor, derin derin soluk alıyor,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…