Oturma banyosu vajinal mantar

Niye 1 hafta eziyet çekiyorsunuz.. Dr'un verdiği merhem,vajinal fitil 3 günde geçiriyor..
Haklısınız. Ben sadece denedim faydasını gördüm diye belirtmek istedim. Yoksa doktor daha iyi bilir. Benim yumurtalıklarıma kadar iltihap kaplamıştı

dil mantarı nasıl bir şey bilmiyorum ama benim dilim doğuştan yarık yarık ve harita gibi, baharata asite oldukça duyarlı. sonradan farketmiş olmanız mümkün mü?

dil mantarı nasıl bir şey bilmiyorum ama benim dilim doğuştan yarık yarık ve harita gibi, baharata asite oldukça duyarlı. sonradan farketmiş olmanız mümkün mü?
Hayır eskiden öğle değildi dilim deri ve zührevi profesör de dil mantarı dedi.

Kaç ay sex yapmamamız gerek 6 ay falan yapmasak geçer mi geçse dahi prezervatif yine de kullanmak lazım sanırım bide vajinanın ph dengesini bozmayacak jel ve prezervatif hakkında bilginiz var mı ?

İyi günler..diliniz nasıl oldu ? Ben 1 yıldır çekiyorum bu illeti.. guatr ameliyatından sonra oluştu bende..yarık, ağrılı,bembeyaz oluyor,yanıyor, dilimin ucu sıcaktan haşlanmış gibi...gitmediğim doktor kalmadı.. mikostatin,kenacort ,andorex,candimax kullandım pısıyor sonra yine azıyor...sizin geçti mi ?

Hayır dilim de geçmedi vajina da geçmedi benim 6 ay oldu dilim doktor 1 yıl geçsin iyi olur dedi bana sizin 1 yıl da geçmedi mi

Hayır dilim de geçmedi vajina da geçmedi benim 6 ay oldu dilim doktor 1 yıl geçsin iyi olur dedi bana sizin 1 yıl da geçmedi mi
Bir yılı geçti ama dilim tüm tedavilere rağmen geçmedi daha doğrusu mantarı kontrol altına alabilsem bile yarıklar duruyor .bakımını bir gün ihmal etsem bembeyaz kadife gibi geri geliyor..1 yıl diyen doktora burdan teessüf ediyorum

Bitkisel kürler denediniz mi aynı sefa bitkisini denemeyi düşünüyorum ben,ne gibi bakım yapıyorsunuz? Benim dişlerimi de ağrıtıyor hem dil hem vajina mantarı hayatım kâbusa döndü psikolojik olarak çok kötüyüm daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum her ay doktora gitmekten ilaç içmekten bıktım tıp neden bu mantara çare bulamamış acaba

Ayn-ı sefa bitkisini denedim ,işe yaramıyor..karadut özü işe yaramıyor..ada çayı dedi birisi ama o da aftlar içinmiş..karbonat çok işe yaradı ama kısa süreli kullanmak gerekiyor..şu anda karadut özlü diş macunu kullanıyorum 0-6 yaş için florürsüz SLS siz..ipana Colgate çok zarar verdi.. karbonat ve karadut özlü diş macununa takılırım artık sadece diye düşünüyorum..çünkü sakinleşiyor yarıklar biraz .. pazartesi dahiliye ye gidicem yine dilim için...benim de psikolojim çok bozuldu bazen kesselerde kurtulsam diye ağlıyorum

Diş doktoruna göründünüz mü? Buarada iletişim de kalalım sizin için de sıkıntı olmazsa çare bulursak paylaşalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…