Otrivelle 12. Gün beta

Arkadaşlar 6 ekimde çatlatma iğnesi oldum dün kan verdim beta 82.71 çıktı sizce hala iğne etkisi midir. Yarın tekrar kan vermeye gideceğim ama insan sabırsızlanıyor. Bilgisi olan var mı
Merhaba umarım cvp verir si iz benim.ovitrelli ignesinin 13.gunu bende kaset test yaptım pozitif çıkınca hemen kan verdim 49.73 cikti acaba hamile olabilir miyim

Merhaba umarım cvp verir si iz benim.ovitrelli ignesinin 13.gunu bende kaset test yaptım pozitif çıkınca hemen kan verdim 49.73 cikti acaba hamile olabilir miyim
Aaa süper 12. Günü iğnenin etkisi geçiyor çünkü iki gün sonra bir daha verip değerinin iki katına çıkarsa herşey yolunda demek oluyor(100) ayy Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Cok tsk ederim cvbiniz için işte acaba bu 3.klomen ve catlatma ignem acaba 3 ay olduğu için mi etkisi böyle 13.gune cikti diye düşündüm geçtiğimiz ay 15.gune kadar hep silik cizgi cikti ama kanda çıkmamış ti bu teslim.3 dakika sonra koyu çizgi olarak cikti oradan hemen gidip kan verdim oda 49.73 cikti

Cok tsk ederim cvbiniz için işte acaba bu 3.klomen ve catlatma ignem acaba 3 ay olduğu için mi etkisi böyle 13.gune cikti diye düşündüm geçtiğimiz ay 15.gune kadar hep silik cizgi cikti ama kanda çıkmamış ti bu teslim.3 dakika sonra koyu çizgi olarak cikti oradan hemen gidip kan verdim oda 49.73 cikti
Çok güzel maşallah hadi cumartesi de güzel haberlerini ver bize

Kızlar benimde sabah 12. Gün olacak test yapsam doğru çıkarmı acaba korkuyorum da yapmaya istiyorum da yapmak

Kızlar benimde sabah 12. Gün olacak test yapsam doğru çıkarmı acaba korkuyorum da yapmaya istiyorum da yapmak
Merhaba yaptınızmı test benimde yarın 12. gün oluyor ama ben 14. güne kadar beklicem salı yapıcam test haber verin bizee yaparsanız erken gebelik testimi normal testmi yapacaksınız

X