Otoimmun hepatit hastalığı olup hamileliğini iyi geçiren varmi

Sk20217

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2022
68
1
27
Ben 2013ten beri otoimmun hepatit hastalığı tedavisi goruyorum gebe kalmak için doktorum 6ay önce ilaçları kesti şuan 2aylik hamileyim bişi olurmu diye korkuyorum yaşayan oldumu böyle bı durumu?

Ben 2013ten beri otoimmun hepatit hastalığı tedavisi goruyorum gebe kalmak için doktorum 6ay önce ilaçları kesti şuan 2aylik hamileyim bişi olurmu diye korkuyorum yaşayan oldumu böyle bı durumu?
Merhaba hamileliğiniz nasıl geçiyor iyidir umarım benim 3 düşük var otoimmun nedir benim düşüklerimde onlar etki eder mi ne tedavisi aldınız acaba ?

Bende otoimmun hepatit hastasıyım ve 1 aylık hamileyim nasıl geçti gebeliğiniz bi problem oldumu doktorum immuranı bıraktırdı deltacotril içmeye devam ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…