Othello kıskançlık ve sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bi tedavi gormedim farkindaydim bu bizi mutsuz ediyodu atlatmam uzun surdu keske yardim alsaydim kolay gecerdi belki ona da kendime de eziyet etmezdim belki.Bence siz destek alin ama korkmayin geciyo bence aldatilan insanlarin bazilarinda sonraki iliskilerinde bunlarin olmasi normal gibi..herkesi ayni sanmaya basliyosun sonra cunku

Seni cok iyi anliyorum
Eski sevgilimin yanindan ayrilip unv. Okudugum sehire geldim arasi 2 saatti ben yola cikinca o da sevgilisiyle yayin acmis tabi beni arayan arayana neyse cok uzun hikaye velhasıl ben aldatildim daha onun acisini yasarken atlatamamisken yeni biri cikti hayatima durumu anlattim bak aci cekiyorum yediremiyorum sevmiyorum ama yasattiklarini hazmedemiyorum nefrette bi duygu hala icimde bunu besliyorum diye yaralarimi saricani soyledi…basladik iliskiye ilk zamanlar cok zordu hemde cok cok kahrimi cekti ayrildim oda ogrenciydi o zaman son parasiyla 16 saat yol geldi sadece konusmak icin sonra ne mi oldu ayni anlattigin gibi basladi kiskanclik ben yasadigim sehire dondum o ise bodruma calismaya dondu orda basladi ise mesafe uzak ve seninle ayni birisi oldum…eee sonra dersen evlendim bir cocugum oldu simdi ben gosteriyorum aaa su kiza bak kiyafeti etegi guzelmis diye o da bana kiziyo millet kocasini kiskanir sen bana gosteriyosun ayarin yok mu senin diye
Allah mesut etsin bizimkide uzak mesafe ilişkisi ama yakında olsa ben yine böyle ruhhastası gibi olurdum kesin.1 ufak şey morelimi bozmaya yetiyor inşallah düzelirim

Ben bi tedavi gormedim farkindaydim bu bizi mutsuz ediyodu atlatmam uzun surdu keske yardim alsaydim kolay gecerdi belki ona da kendime de eziyet etmezdim belki.Bence siz destek alin ama korkmayin geciyo bence aldatilan insanlarin bazilarinda sonraki iliskilerinde bunlarin olmasi normal gibi..herkesi ayni sanmaya basliyosun sonra cunku
Evet ki oda benden önce 4 5 sene önce aldatılmış bir erkek diyorki sen bana yanlış yapma ben hep sadık olurum.uzakta olsa ona güveniyorum ama geçen erkek arkadaşıyla 4 gün tatile gitti burnundan getirdim çünkü rakı içiyorlardı.hani o kafa yapar birşey yapar korkusu girdi ayrılma noktasına geldik ama story birşey demeyecem 24 saatte gelip geçen şey tutamıyorum kendimi.düzelmem lazım

Dikkatinizi başka şeylere vermeye çalışın size ne iyi geliyor ruhunuzu hafifleten şeylere odaklanın.Bu beden size bi kere verildi bu ve sizden bi başka daha gelmeyecek hayatımız şekillendirmek bazen kendi ellimizde.
Evet öyle bazen beynimi susturamıyorum panik atak var bende birde ruhsal beni bitirmiş önceki şahsiyet

Merhaba bayanlar benim büyük derdim var 1 evlilik geçirdim bu evlilikte hep şiddet daha çok piskolojik şiddet ihanete uğradım hep.bundan ayrıldım ama panik atak herşey geldi beni mahfetti yani şu an 13 aylık sevgilim var hayatı ziyan ediyorum ona othello kıskançlığım var, bana sadık çok şükür ama kafamdaki senaryolar susmuyor onu kaybetmekten korkuyorum.ama böyle yaparak tam kaybedeceğim misal vereyim telefonda konuşuyoruz kadın sesi geldi olduğu yerde o kim diyorum çok saçma ama oluyor.instagramda resim video atmayı seviyor dün denizden şortla video falan atmış baya takipçisi var hoşuma gitmiyor çogu takip eden kadın çünkü beni takipten çıkardı sorun yapıyorum diye çok fazla kıskancım bundan kurtulan varmı? Denizdede herkes görüyor tabi ama instagramda yazabilirler o beni deli ediyor neysee bu gidişle kendimi kaybedeceğim ben😞
Uzman desteği almanız şart. Ancak sizi takipten çıkarması da hoş değil. Size destek almayı teklif edebilir ve bu konuda sizin yanınızda olabilirdi. Sorunlardan kaçan adamlarla değil, sizinle birlikte savaşan bir adamla mutlu olabilirsiniz. Size uzman desteğini teklif etmiş ve elinden geleni yapmaya çalışmış olsaydı, siz de ısrarla bu kıskançlığa devam etmiş olsaydınız o zaman haklı derdim. Sonuçta daha önce yaşadıklarınızı biliyordur.

aldatsa im engel olabilir, olmayan şeyleri olmuş gibi düşünmek sizi negatif yapar .
biraz iman biraz tevekkür ile Allah a sığının.

Evet hep mutsuzum nekadar pahalı olursa olsun ben düzelmrk istiyorum
sadece kendinizi değil etrafınızdaki insanları da mutsuz eder bu durum. sonrasında daha büyük bir buhran oluşur.
geçmişte yaşananlar insanı çok yıpratıyor ve bir yerden acayip bir şekilde patlak veriyor malesef.
ihmal etmeyin bu durumu

Yok hakkını yiyemem hep destek bana mesela baktı deliriyorum yine sakin diyor brain free rahat bırak beynini diyor.ben kendime katlanamıyorken bana iyi katlandı kavga çıkmasın diye çıkardı ama bugun geri ekletecem çenemi tutacam artık misal story atıyor benim yorum bu ohh gelsin bilmem ne mesajları emojileri.halbuki benim yakışıklım diyip geçsem ne kavga olur ne başka birşey

1 ay önceki sevgilim ve şimdiki hep ben yaptım 😞
20210728_122232.jpg
20210728_122408.jpg

Ben de othello yum o zaman. 😁
Erkek arkadasin influencer filan degilse o profili genele acmasi ya da tanimadigi kadinlari ekleyip oraya toplamasini ben de normal karşilamazdim ama öyle biriyle baştan bir ilişkiye başlamazdim ben herhalde, hiç ugraşamam onlarla. Birlikteysen de ya kabullen ya ayril.

eskiden 3 4 sene önce oyunculuk yapmış ünlü değil o yüzden ama beni ekleyecek bugun geri bunun içinde kavga istemiyorsa.
Erkek arkadasin influencer filan degilse o profili genele acmasi ya da tanimadigi kadinlari ekleyip oraya toplamasini ben de normal karşilamazdim ama öyle biriyle baştan bir ilişkiye başlamazdim ben herhalde, hiç ugraşamam onlarla. Birlikteysen de ya kabullen ya ayril.

Tırstım sanki okuyunca biraz. Şimdi araniz nasil konu sahibi? Hâlâ ya benimsin ya toprağın mantiginda olmadiginizi umuyorum

He ya tam onu dicektim o da şortlu foto atmayinca ölüyor mu ilgisizlikten acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X