otel seçtim ama nasıl ??*

tavsıyen için çok saol canım...
hemen bakıyorum

Canim cornelia de lux bizim balayi otelimiz.belek harika bi yer. Biz yine gdicez cornelia ya..tavsiye ederim.o donem belekte en iyi otel secilmisti.2011 mayis ayinda gttik.tadi damagimizda kaldi..bakmak istersen ..

Bu arada biz otelin yanindaki villalarda kaldik.balayi ciftleri orda kaliyor genelde..allahim disari cikiyoruz geliyoruz yatagmiz oyle suslenmiski her gun ayri ayri ugrasiyorlardi.miss gbi bir oda..her sey on numara..ah ahhhh cikip gidesim geldi.canim sikilio zaten bu yaban ellerde :))

canım bende o otele gıtmek ıstedım
ama bır duydumkı bır yakınımız oraya gıtmıs balayı ıcın
bırazda burnu havadadır kendısının....hanı bızım otele gıtmıs dıye yorum yaparsa sınırlenırım o yuzden oraya bu nedenle gıdemeyegım

Anladim canimmm..insallah cok guzel bi balayiniz olur..butun guzellikler sizinle olurr..

bebeğim biz eşimin arkadaşının tavsiyesi üzerine antalya da royal atlantis spa resort a gittik balayımızda. iyide yaptık yemekleri temizliği ortamı çalışanları ile 4 4lük bir oteldi bizim düğün 7 nisandaydı ve 1 hafta boyunca sadece 1 gün güneş açmıştı ama yinede süper vakit geçirdik tocacımla darısı başınıza :)

balayı paketi şöyleydi: otele girer girmez beni çiçekle karşıladılar odada şarap ve çikolata ,meyve sepeti vardı..kırmızı çarşaf falan buydu olay ..farklı bi olay yoktu dediğim gibi otel çok temiz ve güzeldi ancak şimdiki aklım olsa haziranda nevşehir,temmuzda doğu turu ,ağustostada antalya yapardım:)ben de bu balayı bi kez oluyo diye o otelde ısrarcı olmuştum senin gibi:)

anladıgım kadarıyla verılen parayı farklı bır bıcımde degerlendırebılırım dıye dusunmussun
peki hersey bu kadar guzelken senı memnun etmeyen şey neydi?

inşalahh canım

su seside güzel.ama fiyat olarak biraz daha uyguna voyage otellerde güzel.ben sorgunla beleği biliyorum.
ikiside çok iyi.

susesi harika bir otel, iyi secim yapmışsınız.
O sıradaki tüm oteller delüx zaten .
Şu anda sezon itibariyle genelde bu otellerdeki müşterilerin yaş ortalaması yüksek oluyor ,futbolcular kampa geliyorlar.
Sakin ve huzurlu bir şekilde , yazınki curcunadan uzak bir balayı geçirirsiniz.
Hayırlısı olsun arkadaşım.

herkesin beklentisi ve istekleri farklıdır,senin ne istediğin önemli
ama bende düşüncelerimi söylemek istedim birazda işim gereği ilgi duydum konuya
turizmciyim:)
ben balayı tatilimizde voyage belek executive odasında kaldık

şimdi şahsi fikrimdir;balayı tatilinde çiftler daha çok gezmekten ziyade hem düğün yorgunluğunu atabileceği dinlenebileceği sakinlik ister
hemde romantik anlar ister,dolayısıyla otel önemli olduğu kadar kalacağınız oda da önemlidir bence

biz balayı için gittiğimiz odayı özellikle istedik,çiçeklerle karşılama vardı,sizin odyaa özel bir kişi bakıyor her türlü isteğine cevap veriyor anında
öyle herkesle muhatap olmuyorsun,gazete dergi odana geliyor,odada dvd izleme olanağı vardı istediğinde film dvd leri geliyor,
istediğin anlarda kahvaltı yemek vs odada servis ediliyor buna benzer çok fazla özellik vardı..
biz eşimle çoğu zamanı odada geçireceğimiz için odaya önem gösterdik

her otelde balayı çiftlerine çiçek şaraf vs verilir ama bir anlıktır biter ama özel odalarda kalırsan tatilin bitene kadar sende özelsindir orda

o yüzden bende maddiyatınız elveriyorsa otele karar verdiğinizde özel odalarına da bir bakın onları tercih edin derim

onun dışında tavsiye edebileceğim tesisler;
belek club voyage otel, executive odası
belek adam eve hotel tüm odaları
deniz uzaklığı önemli değil dersen belek sueno golf otel senior odaları
kervansaray lara otel;odaları çok lüks değil ama havuzları aktiviteleri çok iyi
vs vs vs

ilk önce neler istiyor ve balayı tatilinde neler bekliyorsun onları listene ona göre seçenek sunabilirim ben sana

ÇOK SAOL CANIM...şimdiye kadar pek olumsuz birsey duymadım otel hakkında inşallah güzel olur herşey

susesi otele karar vermişsin sanırım
çok güzel otellerdendir
o bölgedeki o sıradaki tüm oteller iyidir aslında
şimdiden mutlu tatiller dilerim

canım öncelikle güzel yorumun için çok saol :)
balayı paketinde sunulan avantajlar benim için önemli..(a la carte restourantlar da ücretsiz yemek sunmaları bile avantaj)
ıkıncısı yemeklerın güzel olması ve denıze yakınlıgı plaj guzellıgi
çok aktıvıtesı olsun vs .ilgilenmiyorum onlarla çünkü ben sakin bir ortamda vakit gecırmeyı tercıh ederım,zaten yorgun bir süreçten geçmiş olacagız..
susesi yarın itibariyle kesin olarak balayı otelimiz olacak..
voyage belek ilk tercigimdi ama susenın balayı paketı bana bir yakınım tarafından tavsıye edılınce orası oldu...
kısaca böyle

para durumunuzu bilmiyorum ama bütçeniz yeterse
Limak Limra bunlara bir bakın derim. balayı için süper bir yer bence

limak limrada cok ustsuz oluyor arkadas kocasıyla gıdıp tek donmek ıstemıyorsa gıtmesın
bol yabancılı
ve aıleden cok bol kız grupları gıdıyor :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…