otel fiyat yardımmm

kostowas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
74
1
arkadaslar merhaba benim düğünüm kasımda 5 kasım da voyage belek e gitmeyi düşünüyorum ama kış dönemi başlıyor 25 ekimde fiyat bilgisi bulamıyorum daha önce bu sekilde gitmiş aşağı yukarı tahmini fiyat cıkarbılecek var mı
çünkü kış dönemine grdiğim için daha mı uygun olur yoksa birhafta önceden rezervasyon yaptrdıgım için erken rezervasyon tarzı bi inidirim olmadan daha pahalı mı gideriz kestremdim
siz ne dersiniz????

18 kişi bakmış kimsenin fikri yok mu

canim bende rezervasyon yapmak icin bir oteli aradim, nisan ayi icin rezervasyon istedim
kis sezonu henüz fiyatlari belirlenmedigi icin daha acilmadi, eylül gibi acilir dedi.. ve kis sezonu acildiginda hemen rezervasyon yaparsaniz yardimci oluruz
indirim yapariz dediler telefonda.. o yüzden benimde elim bagli suan.. sadece otelleri secip not ediyorum:)
yani sende bekle bence.. zaten baska carede yok sanirim, saglik olsun:)

Kesinlikle tatil için Bodrum tavsiye ederim yada ikinci seçenek Çeşmeyi. havası bir başka. Aman Voyage Privata Torba gitme çok kötü klimaları arızalı hepsi hemen hemen bir kaç aile rezil olmuştu biz bolayındayken. Çoluk çoçuk pişman oteli terk ettiler. Çok üzülmüştüm.Hem o paraya ne oteller var.

ben torbayı düşünüyordm ciiddi ciddi çok sevindimmm bunu önceden duyduguma voyage oıtelleri hakkında halbuki çok ta ii şeyler duymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…