Otacı Brunch

ben dün aldım domatesli olandan şuan yiyorum bakalım tok tutacakmı?yanında da yeşil çay içiyorum :)

Domateslini ben çok beğendim.Nasıl tok tutuyormu?

meraba hanımlar ben bu ürünü bulunduğum yerde nekadar büyük market varsa hatta eczanelere bile sordum ki gülümsediler bana tuhaf tuhaf ama ben bulamadım başka nerelere baksam acaba:uhm:

meraba hanımlar ben bu ürünü bulunduğum yerde nekadar büyük market varsa hatta eczanelere bile sordum ki gülümsediler bana tuhaf tuhaf ama ben bulamadım başka nerelere baksam acaba:uhm:

Heryerde bulunmuyor migros gibi yerlerde var.

otacı diyet life plus deneyeniniz var mı?
bugün bu ürünü aldım içinden 20 poşet çıkkıyor. günde 2 poşeti bol sıvıyla tüketmek gerekiyormuş. yüksek lif oranı olan vitaminli bir toz karışım. istediğiniz besinin içine karıştırıp bol sıvıyla birlikte tüketiyosunuz. ilk defa akşam yemeğinde sebze yemeğinin içine boca ettim,üstüne de bol su içtim. bakalım bir faydası olacak mı?
içinizde deneyen,duyan var mı?

kızlar şimdilik iyi gidiyor gibi.otacı plus. yediğim yemeğin içine bir poşet döküp üzerine de bol sıvı içiyorum. hem porsiyonu azalttım hem de ekmeği kestim. ama açlık hissetmiyorum. bakalım.

kızlar şimdilik iyi gidiyor gibi.otacı plus. yediğim yemeğin içine bir poşet döküp üzerine de bol sıvı içiyorum. hem porsiyonu azalttım hem de ekmeği kestim. ama açlık hissetmiyorum. bakalım.

bu dediğinde mi migros falan gibi büyük marketlerden alınıo

çarşambadan beri otacı plus kullanıyorum. şimdi tartıldım 1 kilo vermişim:)
bağırsaklarım artık çalışıyor ve tokluk hissi sağlıyor gerçekten.

Benimde bağırsaklarım çok güzel çalışıyor.Normalde ben devamlı sinameki kullanırdım şimdi inanamıyorum hemde tok tutuyor.Sabah kahvaltımıda onunla yapıyorum ekmek yerine onu yiyiyorum.

günde 1 saat yürüyüş yapabiliyorsanız diyete gerek yok işimi değiştirmeden önce mecburen yürüyordum bazen mesafeyi uzatıyordum sabah yarım saat akşam 30,40,60 dakka değişiyordu 1 ayda diyet yapmadan 15 kilo çok rahat verdim ve yediğimin haddi hesabı yoktu kızlar abartısız günde 2ekmek rahat yiyordum kızartmalar vs tahmin edin

slm arkadaşlar çayla çöple uğraşılmaz dünyadan haberiniz yok sanırım yeni bir cihaz var adı eximia ben ikinci seanstayım ilk seansımda 4 cm belden gitti inanılmaz ama mucize bir cihaz bir arkadaşım gazetede görmüş seren serengilin bu cihazla zayıfladığını söyledi bende inanmadım ama gerçekten 4 cm ilk senasta gitti ve bence bir araştırın gerçekten zayıflamak istiyorsanız acı yok vakit kaybı yok tek kelimeyle müthiş eximia üzerine başka cihaz yok ....opuyorumnanaktan

slm arkadaşlar çayla çöple uğraşılmaz dünyadan haberiniz yok sanırım yeni bir cihaz var adı eximia ben ikinci seanstayım ilk seansımda 4 cm belden gitti inanılmaz ama mucize bir cihaz bir arkadaşım gazetede görmüş seren serengilin bu cihazla zayıfladığını söyledi bende inanmadım ama gerçekten 4 cm ilk senasta gitti ve bence bir araştırın gerçekten zayıflamak istiyorsanız acı yok vakit kaybı yok tek kelimeyle müthiş eximia üzerine başka cihaz yok ....opuyorumnanaktan

senin adına sevindim peki bi sorarmısın bu merkezin nerelerde şubesi var ben izmit te oturuyorum bu cihazı kullanan merkezler nerelerde hangi şehirlerde var ve seansı ne kadar cnm...

arkadaşlar dün migrosa gittim ama otacı brunch bulamadım,
internette de satılmıyor ve hiç bir yerde bulamadım,
açlığımı bastıramıyorum,2 aydır diyet yapıyorum,1 haftadır nasıl iştahım açıldı anlatamam,
maydonoz yedim,keçiboynuzu,nane koklama,chorium picolinat(4 gündür) ama cık
inanılmaz bir iştah var üzerimde,şu an neredeyse bilgisayarı yiyeceğim,ızdırapla dizginliyorum iştahımı
ne yapacağımı şaşırmış bulunuyorum

arkadaşlar dün migrosa gittim ama otacı brunch bulamadım,
internette de satılmıyor ve hiç bir yerde bulamadım,
açlığımı bastıramıyorum,2 aydır diyet yapıyorum,1 haftadır nasıl iştahım açıldı anlatamam,
maydonoz yedim,keçiboynuzu,nane koklama,chorium picolinat(4 gündür) ama cık
inanılmaz bir iştah var üzerimde,şu an neredeyse bilgisayarı yiyeceğim,ızdırapla dizginliyorum iştahımı
ne yapacağımı şaşırmış bulunuyorum

Brunch u bende bulamadım. Acaba artık üretilmiyormu?

Bugün eczaneden bir markanın diyet lifini aldım. benimde iştahım açıktır.
Ürünün adı : Psyllium Husks fiber ( karnıyarıkotu lifi )
vitamin kapsülleri olan bilindik marka eczaneye söylersen bilir. Ve internettende araştırabilirsin. Daha yeni bugün akşam kullanmaya başladığım için bunu yazdım. Biraz kullanayım ancak o zaman tavsiye edebilirim.
Sağlıklı mutlu günler

Brunch u bende bulamadım. Acaba artık üretilmiyormu?

Bugün eczaneden bir markanın diyet lifini aldım. benimde iştahım açıktır.
Ürünün adı : Psyllium Husks fiber ( karnıyarıkotu lifi )
vitamin kapsülleri olan bilindik marka eczaneye söylersen bilir. Ve internettende araştırabilirsin. Daha yeni bugün akşam kullanmaya başladığım için bunu yazdım. Biraz kullanayım ancak o zaman tavsiye edebilirim.
Sağlıklı mutlu günler

çok teşekkür ederim ,umarım faydasını görmüşsündür,
sonuçları buraya yazarsan hepimizi sevindirmiş olacaksın

bende yıllar önce kullanmıştım ama bende ne tokluk hisi uyandırdı nede başka bir faydası oldu.

bence herkese etkisi farklı.

canım merhaba ben de düşünüyorum bu yöntemi eşimle birlikte.mantıklı geldi araştırdım netten ve aradım ben istanbulda yaşıyorum.bakırköyde bir şube buldum aradım gayet makul bir ücrette söylediler.valla bi gidip denemek lazım bence de.çok umutlutum valla.10 seans gerekiyormuş galiba.inşallah işe yarar.senin nasıl gidiyo.devam ediyormusun.memnunmusun.bu arada 2 ila 10 cm arasında incelme diyorpeki kilo olarak ne kadar verdiriyor acaba.bilgin var mı.şimdiden teşekkürler.zemuszemus

X