Saç Bakım Ürünleri ossıon hair serum kullanan var mı?

denizimderyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2010
58
1
arkadaşlar geçen kuaföre gittiğimde saçımın uçlarındaki yıpranmalar için ossıon hair serum sattı bana
aynı markanın toniğiylede orda masaj yapmıştı saçıma. toniği gerçekten saç gözeneklerini açıp inanılmaz ferahlama sağlıyor ama serumu hakkında fikrim yok. saçlarımı en kısa zamanda acilen onarsın istiyorum. dün glissin onarıcı kremiyle birlikte ilk kez kullandım yumuşacık oldu ama gerçekten onarma konusunda etkisi var mı yok mu merak ediyorum.

cnm ben de denedim ma geçici şeyler bunlar:KK55: daha derinden onaran şeler kullanmak lazzım. ben kuaförümden bi maske aldım gerçekten işe yaradı diyebilriim. saçlarımın uçlarında hassalık var çabuk kırılıyor açıcıdan dolayı. bahsettiğin serum eğer saçların çok sorunlu diilse sana uygun olabilir. ama çok kırık olan hassas saçlaara sahipsen tavsiye etmem

doğal saçlarım çok güçlü sağlıklı canım ama açılmadan vs uçları cok kırıktı saçımdan 5 parmak kestirdim geçen. dahada kestiricem kırıklar gidiyo böylelikle. ozaman bu ürün bana uygun olabilir
onun yanında gliss te kullanıyorum onarıcı sprey krem banyo sonrasında...
bide şimdi zeytinyağı yumurta vs karışımına başlıcam hadi hayırlısı...
bu arada kullandıgın maskenin adı ney? markası filan

doğal saçlarım çok güçlü sağlıklı canım ama açılmadan vs uçları cok kırıktı saçımdan 5 parmak kestirdim geçen. dahada kestiricem kırıklar gidiyo böylelikle. ozaman bu ürün bana uygun olabilir
onun yanında gliss te kullanıyorum onarıcı sprey krem banyo sonrasında...
bide şimdi zeytinyağı yumurta vs karışımına başlıcam hadi hayırlısı...
bu arada kullandıgın maskenin adı ney? markası filan

cnm bnm kullandğım maske güzel ama sana tavsiye edeceğm en iyi maske watsons marka olanlar. özellikle ballısını çok beğeniyorlar. ben bu maskem bittikten sonra ondan alıcam. 500ml fiyatı 8 tl civarında. yalnız bu watsons herşehirde yok. internetten bulunduğun yerde varmı diye bak cnm.

X