Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Bana anakuzusundan yelek öğretsene apla

Ben gizli gizli bakayim

Mugeye çıkan evlilik vaadiyle dolandirilanlar görse buna bile evlenme teklif eder ne kaaa güzel bir gari
haaha onun için ördüm bunu. Fake hesap açıp adam dolandırıyoruz

Voov. Ay ben büyük şeyler yapamıyom ya daralırım bitene kadar.
Bende başlarda sen gibiydim ama küçük bebe yelekleri battaniye fln yapa yapa alıştım büyük de zor gelmiyor artık

Çok güzel olmuş. Ben de merak ediyorum bu işi kolay mı?
Kolay ama incelikleri var canım:) İlk başladığımda hepsi sökülüyordu deliriyordum
Ama çok keyifli o çıt çıt iğnenin batma sesi bile iyi geliyor bana:)

Hiç örgü örmeyen hatta öğrenmeyen biriyim .. aslında yaparım kesin ama annemle teyzelerim e güvenim sonsuz... bana pek iş kalmıyor bol bol foto atın hepsini görelim...emeğinize sağlık..

Hiç örgü örmeyen hatta öğrenmeyen biriyim .. aslında yaparım kesin ama annemle teyzelerim e güvenim sonsuz... bana pek iş kalmıyor bol bol foto atın hepsini görelim...emeğinize sağlık..
Ay ben de eminim ondan yığacaklar eğer Allah bebe nasip ederse. Ana tarafımda örgücü çok. Artık ihtiyaç sahiplerine veririz inşallah.

Çok güzel olmuş. Ben de merak ediyorum bu işi kolay mı?
Kolay ama incelikleri var canım:) İlk başladığımda hepsi sökülüyordu deliriö
Ama çok keyifli o çıt çıt iğnenin batma sesi bile iyi geliyor bana:)
Tam sen pançcıbaşısın bundan sonra biri bahsini geçirdiğinde seni çağıracam
Seviyorum diyelim. Sen de miniğinin müjdesinin verirsin inşallah bi gün teyzesi ona da yapar:)

Ah bu laf yeter de artar bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…