oruçtan mı bilmem suyun azalmış dediler:(((

selhancım öncelikle geçmiş olsun.Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşaallah.bende bir aydır aynı sorunla gidiyorum doktora 15 günde bir çağırıyor bebeğin suyunun azaldığını söylüyor.günde 3-4 litre su içiyorum ama pek bişey değişmiyor.doktorum demekki bu bebeğin eşinden kaynaklanıyor dedi.bu aşamada bir sorun olmaz ama doğum esnasınsa sıkıntı olabilir dedi.o yüzden sezeryan olabilir dedi.bende Allah sağlıklı nasip etsinde normal yada sezeryan hiç farketmez dedim.bende senin gibi çok tedirgin oluyorum az bir hareketsiz kalsa korkuyorum:))

Çok çok geçmiş olsun. Aman hamişken oruç tutmayın arkadaşlar.
Allah korusun kötü durumlar yaşanabilir.
Zaten yüce rabbimizde bunu istemiyor biliyorsunuz ki.

selam kızlarrr ...
anlattıklarım bir arada kalsın diye yine kendi açtığım konuya yazayım dedim bugünkü doktor kontrolumu.. inşallah doğurduğumu da burdan haber veririrm yine sizlere:))

sabah erkenden gittik... ben hala çalışıyodum benim hesebıma göre36+6yım ama orda 36+4 çıktı alamadık işgörmezlik raporunu zaten cumaya yine kontrole çağırdılar o zmana kadar az daha gidip gelcez okula kısmetse:)))

önce ultrason sonra nst her zamanki gibi... şimdiye kadar 5 çıkan suyum bugün 6 çıktı:)) artmış görünüyoo artmasa a en azından azalma devam etmemeiş o bile içimi rahatlatttıı :)))
nst de ağrı gözükmüyo kalb atımları gayet normal sorun yoktu yanii... doktor da her ihtimale karş ben rapor alcam deyinde cumaya gel o zman dedi belki de arifeye kalsın istemedi:KK43:))

şu bayramı da atlatsak hayırlıyla..

bebeğim 3000 gr görünüyo ultrasona göre... gene 1 hafta önde aman iyi olsun da...

allah hepimizii hayırlısıyla kurtarsın inşallah:))

selam kızlarrr ...
anlattıklarım bir arada kalsın diye yine kendi açtığım konuya yazayım dedim bugünkü doktor kontrolumu.. inşallah doğurduğumu da burdan haber veririrm yine sizlere:))

sabah erkenden gittik... ben hala çalışıyodum benim hesebıma göre36+6yım ama orda 36+4 çıktı alamadık işgörmezlik raporunu zaten cumaya yine kontrole çağırdılar o zmana kadar az daha gidip gelcez okula kısmetse:)))

önce ultrason sonra nst her zamanki gibi... şimdiye kadar 5 çıkan suyum bugün 6 çıktı:)) artmış görünüyoo artmasa a en azından azalma devam etmemeiş o bile içimi rahatlatttıı :)))
nst de ağrı gözükmüyo kalb atımları gayet normal sorun yoktu yanii... doktor da her ihtimale karş ben rapor alcam deyinde cumaya gel o zman dedi belki de arifeye kalsın istemedi:KK43:))

bebeğim 3000 gr görünüyo ultrasona göre... gene 1 hafta önde aman iyi olsun da...

canım öncelikle çok sevindim.bebeğin kilosuda ,klp atışlarıda ,seninde suyun iyiymiş..yani herşey yolunda çok şükür..umarım doğumuda sorunsuz atlatırsın..sennde benim gibi az zamanın kalmış..allah hayırlısıyla kurtarsın hepimizi .

selam kızlarrr ...

çok sevindim canım, bayramı da atlatırsın inşallah.
bana da dua edin benim ki de düzelmiştir inşallah.

sağolun kızlar ama çok da düzelmemiş demekki ..
bugün ki kontrolde doktorum bana eşinle ilişkiye gir sancın başlasın doğumu hızlandıralım salı nstye gel duruma göre doğumu başlatacağız dedi resmen!!!
bilemiyorum ne yapacağımı şaşırdım.. daha tam olarak hazır da değiliz doktoru dinleyip dinlememk de hala kaCADIARZUrarsızım????

Doktoruna neden güvenmiyorsun, doğumun başlaması senin ve bebeğin için gerekli ise tehlikeye atma istersen. Sonuçta bu işin uzmanı doktorlarımız. Biz onlardan daha iyi bilemeyiz öyle değil mi?

X