Ornisid kullananlar?

Gif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
2.367
4.403
39
Kokulu akıntı sebebi ile kurum doktoru daha önce fitil vermişti ve flagy antibiyotik vermisti. Antibiyotik bende bilinç değişikliği yaptı doktorun da önerisi ile biraktim.
Farkli bir zamanda ilaç kullanmadığım dönem benzer bilinç bulanıklığı gibi birşeyi nerdeyse 4 gün yaşadım.
Sağlık anksiyetem var. Bunlar yalancı belirti de olabilir. Çok gerçekçi bir simülasyon gibi birşey olduğu için gerçek mi sahte mi benim ayırt edebilecegim bir şey degil. Sonucunda o belirti ile ilgili bir sağlık sorunu çıkmazsa demekki sahte belirtiymis diyorum.

Neyse şimdi yine vajinal enfeksiyonun var. Bir fitil kullandım regl oldum. Şimdi yine şikayetlerim devam ediyor. Antibiyotik olarak doktor orsinid vermiş. Yan etkilerini okuyunca korktum. Sonra dedim nasılsa hepsinde yazıyor. Eksiye bakayım gercekte insanlara nasıl etki etmiş. Orda da yine beni korkutan şeyler yazıyordu.
Korkum aslında atak gecirmek. Yani atıyorum ilacın belki bir saat yan etkisi vardır ama ben bunu büyütüp yine gecenki gibi 3-4 gün bunun sıkıntısını yaşarsam diye korkuyorum. Maalesef bu konuda ne kadar kendimi telkin de etsem atak olacaksa oluyor. O yüzden sormak istedim. Sadece fitil mi kullansam. Veya sizde ne gibi etkiler yaptı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…