Oriflame Top Allık

island

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
5.967
1.319
Kızlar oriflame'in pembe-şeftali tonundaki top allığını kullanan var mı? Almayı düşünüyorum.Buğday tenliyim pembe tonlarında ışıltılı (simli değil),doğal gözüken bir allığa ihtiyacım var.Yorumlarınızı bekliyorum,kalıcılığı ve rengi konusunda.a.s.:1hug:

Kızlar allik kullanan yok mu yani:dilcikar: tawsiyelerinizi bekliyorum.:1rolleyes:

var ben kullandım eğer buğday tenliysen dediğin tonu kullanabilirsin.memnunum

Teşekkürler canım ilgilendiğin için çok tereddüt ettim pişman olur muyum diye ama bu ay indirimde kaçırmak istemiyorum alıcam galiba kullanınca yorumlarımı yazarımyerimsenibena.s.

kesinlikle alma derim çok kalitesiz

hadii ya bak şimdi bugün kullanan bir arkadaşım çok memnun olduğunu söyledi. Sipariş werdim zaten neyse artık deneyip görücem.Giordani serisi çok güzel ama allığını denememiştim.Görücez bakalım.

benim de bi arkadaşım var yurtdışında o da sürekli kullanıyo tatillerde gelince alıyo tr den
kendisi memnun ama ben kullanmadığım için kesin bi şey diyemem yine

Kızlar oriflame'in pembe-şeftali tonundaki top allığını kullanan var mı? Almayı düşünüyorum.Buğday tenliyim pembe tonlarında ışıltılı (simli değil),doğal gözüken bir allığa ihtiyacım var.Yorumlarınızı bekliyorum,kalıcılığı ve rengi konusunda.a.s.:1hug:

canım sadece allık kullanan bırı olarak orıflame gıordanı gold top allıktan daha ıyı bı allık olmadıgını soyleyebılırım sana ben yıllardır kullanıyorum cokta memnunum ustelık benım cıldım cok soluk allık surmeden cıkamıyorum muhtesem bıse bu allık cokta dogal duruyor ben goz kapaklarımada kullanıyorum bu yuzden yuzume baskada bıse surmeye ıhtıyac duymuyorum kesınlıkle kullanmalısın cok memnun kalacagına garantı verebılırıma.s

canım sadece allık kullanan bırı olarak orıflame gıordanı gold top allıktan daha ıyı bı allık olmadıgını soyleyebılırım sana ben yıllardır kullanıyorum cokta memnunum ustelık benım cıldım cok soluk allık surmeden cıkamıyorum muhtesem bıse bu allık cokta dogal duruyor ben goz kapaklarımada kullanıyorum bu yuzden yuzume baskada bıse surmeye ıhtıyac duymuyorum kesınlıkle kullanmalısın cok memnun kalacagına garantı verebılırıma.s

Canım ben konuyu açalı 7 ay falan geçmiş. Çokktann aldım bile, aklıma bişi düşmeye görsün almadan uyuyamam:roflol:
Ben çok memnun kalmadım açıkçası. Orta kalitede bir ürün benim için. Sürünce belli olmuyor fazla ama yine de güzel bir allık. Onun üzerine daha kaç allık aldım ben:teytey:
Bu ara mineralli allıklara takmış durumdayım. En kısa zamanda Body Shop'un mineralli allığını deneyeceğim. Merak ediyorum çokhihoyyyt

slm herkeze bence buğday tenli olanların daha çok kahve tonu allık kullanmasından yanayım.esmerlerin daha çok pembe tonlarda kullanması daha iyi olur diye düşünüyorum ayrıca oriflamenin ürünlerini ben şahsım olarak beğenmiyorum.. sevgiler

çok allık tüketen biriyim. allık ve pudra en çabuk bitirdiğim makyaj malzemesidir. giordianinin top allıklarından önümüzdeki ay sipariş vereceğim. daha önce denemedim ama giordiani serisine güvenip iki allık birden almak için riske girmeye değer. kullanıp izlenimleri yazarım.

bronz tondaki top allığım geldi bir haftadır kullanıyorum. oldukça transparan bir allık yani renk yoğunluğu hafif. bu nedenle allık gibi yoğun durmuyor yani fazlasıyla doğal. buna rağmen kalıcılığı ise fena değil.

X