ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

acaba satış yapmayınca üyelik siliniyor mu yada az satış yapinca? ben ürün almak istiyorum ama çevremde temsilci yok ve benim de satacağım kimse yok. internet üzerinden alma gibi şans yok mu

acaba satış yapmayınca üyelik siliniyor mu yada az satış yapinca? ben ürün almak istiyorum ama çevremde temsilci yok ve benim de satacağım kimse yok. internet üzerinden alma gibi şans yok mu

1 yıl aralıksız sipariş vermezseniz üyeliğiniz silinir. kayıtlı danışman olunc siparişinii kendiniz internet üzerinden verebilirsiniz.

merhaba, her ay satış zorunluluğu yok. limit yok. sadece hediye almak istediğin zaman 100 bp ve 125 bp sınırlaması var onun dışında istediğin kadar sipariş verebilirsin.
1 yıl boyunda hiç bir şekilde sipariş vermememn durumunda üyelikten düşersin.
bu ay kayıt ücreti yok. gel hemen seni üye yapalım kendi ihtiyaçlarına %30 indirimli sahip ol ne dersin

hım olabilir aslında :) nasıl üye oluyorum

zaten çok harcama yapmıyorum arada ruj duj jeli vs ihtiyacım oluyo hani o yüzden üyelikle uğraşmayım da internetten bakıp alayım diyordum ama üye olursam da tabi çevremdekilere de gösterirm belki alan olur bilmiyorum hangsi daha iyi sizce nasıl yapayım

Ben internetten üye oldum, kredi kartıyla da sipariş veremedim dolayısıyla direktörümle irtibata geçtim ve kredimi açtırdım. Bu sebeple kendi üyelerimde de aynı işlemi yaptım...
Az önce yeni bir üye kaydı daha yaptım eğer yarım saate kredisi açılmazsa yine direktörümden hesabı açtırmasını isteyeceğim. Blmiyorum bu farklılık neyden kaynaklanıyor... Belkide unvan farklılığındandır ben hala danışman statüsündeyim...

Ben de kendim için üye oldum ilk önce ama sonra ailemle başlayıp, akraba ve komşular da dahil olmak üzere sipariş almaya başladım. Sonra da bir-iki üye yapmaya başladım böylece bazı aylar az da olsa iskonto kazanıyorum... Bu ayki üyelik kampanyasını kaçırmayın derim eğer düşünüyorsanız...

belki o zaman için bir sorun oluşmuş olabilir sizin üyeliğinizde. bazen sistemsel sorun olabiliyor. çünkü yeni kayıtlar kredisi kapalı bile olsa, kredi kartı ile sipariş verebiliyor dediğim gibi. bu şekilde sipariş veren üye çok var çünkü.

takım liderleri ve direktörler vip yetkiisiyle kayıt açtığı zaman kredi otomatik açılıyor, diğer danışmanlar açtığında kredi kapalı açılıyor. sonradan direktör açıyor kredisini bu şekilde oluyor.

bu ay kayıt kampanyası var üye olmak isteyenlere bilgi verebilirim. internetten kayıt olmayın derim ya bir tanıdığınız aracılığıyla yada burdaki üyelerden yardım istemenizi tavsiye ederim.

oriflamın bb kremi varmı arkadaşlar
birde bi ara likit allık vardı halen varmı
ve simli göz kalemi varmı lacivert

evet, şimdi durum anlaşıldı :)
ben üye olduğumda muhtemelen sorun oldu çünkü nakit ödeme yaptığım halde sipariş veremeyince şaşırmıştım...
üyelerim de ya kendileri benim yolladığım linkten üye oldu yada ben kendim kayıt ettim dolayısıyla hepsini kredisini açtırmak zorunda kaldım... Takım lideri olduğumda bu problem de çözülecek umarım

ya ben size birşey sorcaktım şimdi ben eşimi üye ettim ama hani başarı planı sihirbazı varya orda eşimin ünvanı aktif olmayan danışman olarak gözüküyor ve yüzde seviyesi de %3 olarak yazıyor.Neden böyle bir fikrin var mı acaba şimdiden teşekkür ediyorum

başarı planı sihirbazında bir sonraki ay aktif danışman olarak gözükür.

arkadaşlar ben 25 li yaşa uygun olan bir parfüm alıcam bu ay.amber elixir night ile felicity arasında kaldım.ikisini de koklamadım vanilya severim ikisinde de var.aslında aklım amber de ama biri tarif ederse çok iyi olur yardımcı olurmusunuz:44:

Kizlar birde suratı sivilceye meyilli veya sivilcesi olanlar icin bio clinic krem var o cok iyi tavsiye ederim kendim kullaniyorum bayildim.

merhaba,
soruya kimse cevap vermemiş ama eminim bayram yoğunluğundandır. Ben bu iki kokuyu da bilmediğim için soruna cevap veremiyorum ancak şunu söyleyebilirim ki o kokunun amber elixir olanını çok beğeniyorum,biraz yoğun ve kadınsı bir parfüm bence. dolayısıyla amber elixir night sanırım biraz daha yoğun olacağından yaşına uygun bulmayabilirsin... yakınlarında oriflame danışmanı varsa irtibata geçip, bu kokuları önce deneyip ona göre sipariş verirsen kötü sürpriz yaşamazsın...

Bu arada oriflame'in kolonyalarını denemeyen varsa bu ay en azından 1 tane alıp denesin. En az severim dediğim çarkıfelek dahil hepsini çok beğendim. garanti olsun derseniz frezyayı beğenmeyen çıkmadı bugüne kadr...ama bence en güzeli lavanta; kokusu çok etkileyici...
kolonyalar alkolsüz ve insanlar parfüm niyetine kullandıkları gibi ütü suyuna katarak çamaşırları bile mis gibi kokutanlar varmış :)

Not: Ben hamilelik dönemimde bebek hazırlığı yaparken yumuşatıcı kullanmayı bıraktım ve 3 yılı aşkındır eve yumuşatıcı almıyorum. Hatta çamaşırların çoğunu sabun tozu ile yıkıyorum. Ancak deterjanla da yıkasam yumuşatıcının verdiği o parfüm kokusunu bulamıyordum.
neyse, kurusun diye jelatinlerinden çıkardığım bebe sabunlarını bebeğimin kıyafetlerinin arasına yerleştiriyordum. Yeni kıyafet giydirirken burnuma gelen o güzel kokunun sabun kokusu olduğunu anlamadım bile . Sonrasında durumu keşfedince havlu ve nevresimlerin arasına da bebe sabunu koymaya başladım.
Oriflame'e üye olduktan sonra da yine aldığım kokulu sabunları açıp tüm çamaşır çekmecelerine ve hatta gardrobun raflarına birer ikişer koymaya başladım. Şimdi tüm çekmeceler mis gibi kokuyor.. ve kendimize de misafire de yatak hazırlarken buram buram parfüm kokusu almak çok hoşuma gidiyor. Ve o sabun kokusu yumuşatıcıdan daha kalıcı gibi geliyor bana... Tavsiye ederim, hem sabunlarınız daha geç erir hem çamaşırlarınız güzel kokar :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…