Göz Makyajı ORİFLAME Beauty Kajal Göz Kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kurtcobain

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
59
0
Oriflame kataloğunda gördüm.kullananlar, memnun kalanlar veya memnun kalmayanlar varsa yazabilirler mi? şimdiden teşekkür ederim :)

Oriflame kataloğunda gördüm.kullananlar, memnun kalanlar veya memnun kalmayanlar varsa yazabilirler mi? şimdiden teşekkür ederim :)
hala almadınsa boşa vaktin geçmiş derim yeşil olanından almıştım bitti gümüş planı kullanıyorum şimdi , bu katalogdanda siyah 2 tane alcam valla bir kızıma bir bana mükemmel bişe aldığına asla pişman olmayacaksınhihoyyyt

bende siyahından sipariş verdim bakalım beğenecekmiyim merak ediyorumkaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar 2 gündür kullanıyorum. Normalde hangi göz kalemini aldıysam aktı. Bu üründe 8-9 saat dayanıyor ben de. Sürümü ve koyuluğu da süperrrrrrrrr.:lepi:

bende yenı aldım cok rahat suruluyor yumusacık dayanılı ama surerken cokk kalın surmemek gerekıyor cunku surunce zaten bıraz dagılıyor

arkadaşlar bu kajalı sürerken yan tutarak sürün dikine sürülmüyor bu kalem göz üstüne sürüp dağıtınca far olyo harika yaf

Çok iyi bir ürün. Ben açıkçası bu kadar beklemiyordum. Çok uzun süre akmadan sabit kalıyor ve temizleyici ile kalıntı kalmadan hemen çıkıyor. Tavsiye ediyorum.
.

merhaba ben oriflame ürünleri satıyorum ama istanbuldayım...ankarada olan biri yardımcı olabilir sana cnm...3-4 aydır satıcısıyım her ürününden memnunum...sattığım kişilerde memnun...gerçi satmaktan çok kendime alıyorumda :))) genede makyaj ürünleri çok kullanışlı..tavsiye ederim..

sürerken hafif gözümü gıdıklıyor ama yinede güzel

Son düzenleme:
[ya ben dün bursadan kajal marka siyah bir sürme aldım gözün içine sürülüyormuşş çok güzel duruyor hakkaten sizin bahsettiğiniz aynı şeymi acaba canım? bir de bu sosyete pazaraları birçok yere kuruluyor istanbul bursa...:))kaydirigubbakcemile2acaba bunların sattığı ürünler orjinalmi immitasyonmu kesin olarak bilen varmı bazı ürünleri hakkaten güzel oluyor ve fiyatııda çççoook daha uygun mağazalardann kaçak yada ihracat fazlası filan diyorlar aslı varsaa????

kuzenim gösterdi bugun 10 tlye almış bana pek kullanışlı gelmedi sonuçta sivriliği sürdükçe gidicek açılmıyoda oraya aklım takıldı

Ben Hollandada Oriflame markasina danismanlik yapiyorum.. Bu Kajal eye liner gecen ay en cok satilanlar arasindaydi. Bugune kadar hic sikayeti olan bir musterim olmadi. Ben kendimde kullaniyorum siyah,mavi,yesil,gri ve beyaz renklerini.. rahat 7/8 gidiyo tanesi... En buyuk ozelligi akmamasi ve ilk suruldugu gibi canli durmasi.. Ben gonul rahatligiyla herkeze oneriyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…