Orgazm sonrası kanama

morciveert

e ben ne yapayım şimdi?
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
875
143
Kızlar ilişkiye girdikten sonra günlerce süren kanamam oluyor. Ama ben orgazm noktasına gelmezsem olmuyor o kanama. Sizce neden olur başına böyle bir şey gelen var mı?

Bilemeyiz ki varsada ne seviyede bi muayne olup bizede yazın merak ettim. Ama normal değil yani bir sebebi var muhakkak aklıma ilk yara geldi
Ya gebelik tedavisi için sürekli gittiğim doktorum var zaten. 2 ay önce 1 ay süren bir kanamam olmuştu onun için kistten dolayı demişti alttan muayene hiç bişey yok temiz demişti. Sonrası klomen+çatlama iğnesi tedavisi gördüm. Olmadı gebelik regl oldum, ama şimdi bu şekilde şikayetim oluyor işte bende çözemedim şehir dışındayım gidince görüneceğim

Önemli bir durum değildir inşallah düzelir hemen geçmiş olsun

Bilemeyiz ki varsada ne seviyede bi muayne olup bizede yazın merak ettim. Ama normal değil yani bir sebebi var muhakkak aklıma ilk yara geldi
Göründüm bugün doktoruma. Alttan muayene de regl kanaması olmadığını başka bir kanama olduğunu söyledi, rahmin düzensiz gözüküyor dedi. Smear testi aldı. Sonuç on gün sonra çıkacak. 20 gün süreli kullanacağım duphaston verd

Gelip geçici bir şey çıkar inşallah normal olmadığı belliydi önemli bir durum cıkmasında geçmiş olsun

Acaba o anın heyecanıyla sizin yönlendirmeleriniz sonucu partneriniz biraz sert yapıyor olabilir mi ?

Acaba o anın heyecanıyla sizin yönlendirmeleriniz sonucu partneriniz biraz sert yapıyor olabilir mi ?
Yok öyle olsa da damla damla kan olur yani ne bir zorlanma hissettim ne bir şey. Benim ilişki oldu sonra gecesinden 5 gün süreli normal adet gibi kanamam oldu pıhtılı şekilde. Şükür bugün bitti

Önemli bir durum değildir inşallah düzelir hemen geçmiş olsun
Merhaba. Doktorum aradı bugün kan değerlerimde gebelik çıkmış 18 değerim ama kimyasal gebelik muhtemelen diyor çünkü alttan muayene de rahimde düzensizlik görmüştü zaten o kadar kanama sonrası bebek dayanmaz dimi çok üzgünüm bugün tekrar kan vereceğim

Çok geçmiş olsun. Ne olacağı hiç belli olmaz. Moralinizi bozmayın hayırlısı neyse o olsun

Son adetin üzerinden kaç gün geçti bu kanama adetten sonra mı olmuştu

Evet 24 temmuzda adet olmuştum. 10 gün sürdü. Sonra ilişki oldu iki kez ikinci ilişkiden sonra 5 gün pıhtılı kanamam oldu Şuan kanamam yok iki gündür sadece leke
Ama kimyasalda diğer adet döngüsünde bebek düşer,adetinizden sonra o kadar pıhtılı kanama yapacak kadar düşmez zaten bebek ne ara oluştu tutunduda düşsün ki. Hani üzerine adet gördüyseniz bir ihtimal siz bi test alıp yapsanıza koyu mu görelim doktora bir kaç gün olmuştu çünkü siz kan vereli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…