Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

erken boşalma denilen şey çogu kez psikolojik oldugu için doktor teşhisi şart genelde anksiyeteden kaynaklı bir sorun ama çözümü gerçenten kolay

merhaba ben 7 senelik evliyim ve daha hiç orgazm olamadım kendimi veremiyorum cinsel terapi almak istedim balıkesirde o konuyla ilgili psikolog bulamadım terapi almadan nasıl tedavi olabilirim

arkadaşım önce sorununun olup olamamsının anlaşılması gerek belki fiziksel belki psikolojik bir sorunun vardır yada tam tersi hiç bir sorunun yoktur sen kendini veremiyorsundur önce eşinle konuş bir sorununuz olup olmadıgını bul bence

bilmiyorum ne kadar yardımcı olur ama bazı pozisyonlarda eşim çok dayanamıyor çabuk boşalıyor bizde o pozisyonları çok denemiyoruz veya az yapıp başka pozisyona geçiyoruz
birde ben üstte olduğum pozisyonda çok kolay orgazm olabiliyorum hatta o esnada eşim boşalsa bile ben devam ediyorum ve kısa zamanda orgazm olabiliyorum

konustum benım için sorun yok diyor ama ben kendimi veremiyorum tamamen psikolojik bir kızım var o olmadan önce hormon testleri falan yaptırmıstım normaldi

sevgili arkadaşım sorunun senden kaynaklı oldugunu nerden biliyorsun ilişki süresinden kaynaklı olabilir eşinden kaynaklı yada eşinle aranda daha önce geçen seni üzen bir kavgadan dolayı bilinç altında bir sorun vardır görücü usulü evlendiysen sevgisizlik olabilir yada ne bileyim sen kendine takında yaptgın için olamaya olamaya artık tyakıntı haline getirmişsindir belkide çcogun var diye rahat olamıyorsundur sorunun neyden kaynaklı? eşinde çok düşüncesizmiş benim için sorun yok demek başlı başına bir rahatsızlık verici durum adına üzüldüm

en azından bir pozisyon dahi olsa olabilmek ne güzel şey mutluluklar herzaman :)

görücü usulü degıl severek evlendik ama dediğin gibi tartısmalarımız cok oldu ilk senelerde kayınvalidemlerle aynı binada oturuyoruz ondan dolayı takıntı yapıyorum dogru

bencede sorun eşinden kaynaklanıyor bende sorun yok deyip 2 kişinin yaşadığı bu durumda seni yanlız bırakıyor

görücü usulü degıl severek evlendik ama dediğin gibi tartısmalarımız cok oldu ilk senelerde kayınvalidemlerle aynı binada oturuyoruz ondan dolayı takıntı yapıyorum dogru

bir doktora gitseniz bence faydalı olabilir ama eşinizle gitmeniz gerekir ki sorun ne çıksın ortaya ama yok gitme imkanım yok diyorsanız önce takıntılarınızdan kurtulmaya hoşlandıgınız şeyleri eşinizden istemeye başlayarak ilk adımı atabilirsiniz

tesekkür ederim birde bunu deneyeyim

rica ederim birşey demedim ki... şunu unutma evlilik 2 kişilik cinsellikte öyle eşinsiz halledemezsin bu sorunu

ben ona birkere gidelim dediğimde istemedi bence sorun yok dedi kestirip attı internette arastırdım ikimizinde gitmesi gerekiyormus doktora zaten gelmez oda

ben ona birkere gidelim dediğimde istemedi bence sorun yok dedi kestirip attı internette arastırdım ikimizinde gitmesi gerekiyormus doktora zaten gelmez oda

ozman keni başına çözüm bulmaya çalısacaksın ilişki sürende sorun var mı eşin sadece kendi düşünceleri dogrultusunda mı ilerliyor halvette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…