Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

:)
ben üstte de çok zevk alıyorum ama sadece otuyorum ve keyfini çıkartıyorum çünkü boşalma kısmını yapamıyorum öyle adamın üstünde zıp zıp yoruluyorum hemen 1-2 sinde :) o yüzden biraz zevk alıp alta geçiyorum hemen öyle devam ediyoruz :)
ben ilişkide istediğim zevki alamazsam çok sinirlenmiyorum da kendime kızıp duruyorum sonra o yüzden pek değişik pozisyon deneyip kendimi riske atmak istemiyorum :)

:)
ben üstte de çok zevk alıyorum ama sadece otuyorum ve keyfini çıkartıyorum çünkü boşalma kısmını yapamıyorum öyle adamın üstünde zıp zıp yoruluyorum hemen 1-2 sinde :) o yüzden biraz zevk alıp alta geçiyorum hemen öyle devam ediyoruz :)
ben ilişkide istediğim zevki alamazsam çok sinirlenmiyorum da kendime kızıp duruyorum sonra o yüzden pek değişik pozisyon deneyip kendimi riske atmak istemiyorum :)

üzerinde zıplamayacaksın canım.tamamını aldıktan sonra ileri geri yapacaksın yada daireler çizeceksin.ben öyle yapıyorum.sende dene hoşuna gidecektir.

2-3 keremi.ne kadar şansılısın canım.kıskandım doğrusu...

o sana yapmıyor ama senden yapmanı istiyor baksen çok bencilmiş eşin

aslında oral yapabileceğim birşey değilde ben bebek düşünüyorum canım eşimin gönlü olsun diye yapıyorum.kendi erken felan diyor.bende kendinden geçsin gönlü olsun diye yapıyorum.ayrıca hijyen çok öenmli.yapmadan hemen önce duşta bol köpüklü yıka gel diyorum.şampuan kokusu hissetmesem yapmıyorum.hijyen çok önemli oralda.dikkat et.

adamı o şekilde kandırmaya çalışıyorsun yani ilahi çok güldüm )
haklısın tabi hijyen çok önemli gerekli hassasiyeti gösteriyoruz her ikimizde bu konuda

peki şöyle bir sorum olacak :26:
eşim arkadan yapmayı çok seviyor yani ön taraftan ama pozisyon arkadan yanlış anlamayın ben 2 elimin üzerinde duruyorum yani pozisyonun adı ne bilmyorum
benim de hoşuma gidiyor ve eşim acayip zevk alıyor anında kendinden geçiyor fakat benim sadece hoşuma gidiyor zevk alıyorum ama boşalacak kadar olmuyor yani öyle iken boşalamıyorum illaki o ön taraftaki zevk noktasına değmesi gerekiyor öyle olunca değmiyor ya
bu sadece bende mi böyle yani oraya değmeden zevk alamaz mı bir kadın ???

herkes farklı şekillerde zevk alır ve orgazm olur sende o pozisyonda olamıyorsan olabildiğin pozisyonda devam edersin

canım o pozisyonda uzanıp kalçanıda biraz ykarı kaldırırsan daha çok zevk alıp eşinide mutlu edebilirsin.benim en sevdiğim pozisyondur arkam dönük uzanık

canım o pozisyonda uzanıp kalçanıda biraz ykarı kaldırırsan daha çok zevk alıp eşinide mutlu edebilirsin.benim en sevdiğim pozisyondur arkam dönük uzanık
yani arkadaşın demek istediğin Yüz üstü yataga yat belinin kıvrımıyla poponu azcık kaldır oyle yap bende arkadaşa katılıyorum

yaaa
ama biz bir iki kere o şekilde denedik ama eşimin penisi kalın e büyük olmasına karşın benim popomun büyüklüğünden kaynaklanıyor sanırım :)) tam başlıyoruz yapmaya penis hop dışarı... sürekli böyle oluyor tutturamıyoruz
biz sürekli ben altta o üstte boşalıyoruz ama eşim farklılık istiyor fakat ben boşalamadığm için yanaşmıyorum

Yeniliklere açık olamk lazım.

Son düzenleme:

kalçaların büyükse basenlerin genişse evet zor olur o pozisyon...ama yinede yavaş yavaş konuşarak yapablirsiniz.eşinin sana arkadan sarılmasıda hoşuna gidecektir.ama kedi35 arkadaşın dediği gibi konuşmanız lazım.

konuyla alakalı değil ama burası aktif bi topik olduğu için soruyorum yeni evliyiz ilişki tam olarak ne kadar sürede düzene girer zevk başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…