Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
merhaba kızlar.....

evli ve doğum yapmış bayanlara çok güzel bir tavsiyem var. doğum sonrası vajina biraz daha büyük kalabilme riskinden kaynaklanan doğum sonrası orgazm olamama sorunlarıyla karşılaşmamak için:

1. sürekli vajina içi kaslarınızı kasın ve gevşetin. özellikle spor yapıyorsanız bacak iç kasları çalıştırırken bunu yapmak daha da kolay.
2. yere yatın, diz arasına pilates topu koyun ve o topu sıkın. sıkarken vajina kaslarınızı da sıkın.

bu tür dersler yurt dışında doğum yapmış bayanlar için verilen spor derslerinde dahil edilmiştir. Vajina kaslarınız daha da güçlü olduğu zaman ilişki esnasında daha fazla zevk ve daha fazla orgazm olmanıza yol açıyor....

Son düzenleme:

canım bende de aynen öyle oluyo eskıden bılmezdım tam ortasında ben tuvalete gıdıcem der bölerdım halada oyle once çişim gelıyo:))) sankı kendımı bırakırsam yapıcam sanır sıkardım çişimi tutmaya calısırdım ama merak etme aklını oraya götürme yapmassın zaten orgazmı da yaşamışsın..
orgazmın şiddeti konusunda da bazen çok az titreme oluyo bazen böyle çekiliyo gıbı oluyo vücudun uyuşuyo. tamamen sesenın istegınle ılgılı beynın ve de vucudunun orgazma ne kadar ıhtıyacı varsa yanı dolduysan:) şiddetlı oluyo...çok ısteklı degılsen az oluyo tıtreme...

Son düzenleme:

ay cok tesekkur ederim.. Senin nasil gidiyor? oluyor degil mi? biara olmuyor demistin?

Kızlar herkese cok tesekkur ederim. Siz olmasaydiniz ne yaşayıp yaşamadığımı ben bile bilemeyecektim. Yorumlarınız tavsiyeleriniz çok olumlu sonuçlar yarattı bende.. Cok cok tesekkurler :)

aaaa bende cahilim biraz bu konuda ya :18: benmde ilişkinin ortasında çişim geliyordu hatta her ilişki sonrası mutlaka tuvalete gidip geliyordm neden olduğunu anlamamıştım bi türlü demekki ondanmış

Son düzenleme:

evet devam ettikçe o his kayıp oluuyor :) , çiş hissi gelen arkadaşlar ilişkiye devam edip sonuçları yazarsa mutlu oluruz dimi kızlar ..

evet devam ettikçe o his kayıp oluuyor :) , çiş hissi gelen arkadaşlar ilişkiye devam edip sonuçları yazarsa mutlu oluruz dimi kızlar ..

bir çişe bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi inanın :) Ben o kadar ilişkimi boşa mı yaşamışım yaa meğer doğru yoldaymışım taa ne zamandan beri.. hep yarida kesip kesip tuvalete gitmeler... bazen 2 kere giderdim. sistit mi oldum diye düşünürdüm. Tuvalete her gittiğimde de yapardım. O yüzden emindim çişimin geldiğine de .. ey yarabbiiiim... şimdi nasıl olacak? idrar geldi sanip da telaşlanilmayacak, herşeye devam edilecek.. hadi bakalim.

ben tekrar yaşarsam bu idrar olayını size mutlaka detaylı yazacağıım. Zaten artik gizlim saklım da kalmadı :)

bende yazıcam devam ettikten sonra napalım paylaşmak lazm dimi ama

Yani kızlar ben kendimi cinsel anlamda hep bu idrar yüzden umutsuz vaka olarak görürdüm.. Niye hep tam da herşey yolunda giderken zevk almak yerine idrarım geliyor diye düşünürdüm.. Eğer yine ilişki esnasında idrarım gelir ve ben tuvalete gitmezsem ve zevk alıp bir de orgazma ulaşırsam çok güleceğim bu eski halime. Ben heralde daha fazla zevk alamam çünkü çişim geliyor her seferinde benim bir sorunum olabilir belki diye düşünürdüm.. Iyi ki sormuşum bunu yaa.. Cinsel hayatımı kurtardınız.. Eşim gelince hemen ilk fırsatta denemek istiyorum size daha net bir bilgi vermek için.. Ben o kadar idrar sıkışması hissini aşıp zevk almaya geçersem herkes başarabilir bence :) çünkü hemen hemen her ilişkimde olur bu.

bende yazıcam devam ettikten sonra napalım paylaşmak lazm dimi ama

kızlar dikkat edin çarşafları ıslatmayın
yok yok şaka yapıyorum devam devam

ay cok tesekkur ederim.. Senin nasil gidiyor? oluyor degil mi? biara olmuyor demistin?

benım psıkolojım aşırı hassas canım eşimle en ufak bı münakasamız olmussa gün içinde bu geceye yansıyo olmuyorum orgazm falan hatta hissiz yatıyorum eşimde anlıyo ama bazen onun bi bakısı içten geldığıne ınandığım küçücük bı sözü bıle benı galeyana getırebılıyo o zaman o kadar guzel oluyo kı. bı de hergun ilişkiye gırdıgım sıralar olmuyorum 3 4 gun hatta adet donemlerımde 1 hafta ara gecınce çok özluyorum oluyorum. bı degısıgım ben ya..

aaaa bende cahilim biraz bu konuda ya :18: benmde ilişkinin ortasında çişim geliyordu hatta her ilişki sonrası mutlaka tuvalete gidip geliyordm neden olduğunu anlamamıştım bi türlü demekki ondanmış

evet canım ardından orgazm gelecegı için çişin gelıyo sıkma kendını bırak çiş falan yapmassın çünkü tutunca çişini degıl gelecek orgazmı tutmus oluyosun...

aynen bende enfeksıyon var sanıyodum artık ıdrar yollarımda bı de her gıttıgımde azıcık azıcık yaptıgım için artık nerdeyse kendı kendıme emın olmustum buna.bı de bılgısızlıkten bunlar.evlılıgımle basladı bnm cınsel hayatım degıl orgazm nasıl olurda agrısız kendımı sıkmadan ılışkiye gırerım dıye düşünüyodum bı de yenı evlıyken utanıyodum bılıyomusun kımseye soramıyodum sankı bu problem cevremdekıler içinde bı bende var gıbıydım.
dıyodum kendıme eşimi sevıyorum aşıgım bana cekıcı gelıyo ama neden zevk almıyorum o zaman dıye.. zamanla öğrenılıyomus ama zevk de orgazm da...once ınsanın o tecrubesızlıgı ve duvarları yıkması gerekıyomus yatakta utanma asla olmamalı...

Merhaba Kızlar bende 5 yıllık evliyim 2 hafta önceye kadar herşey normaldi bende orgazm oluyordum eşimde erken boşalmada var tabi 2 haftadır konsantre olamıyorum yaa havalardan mı acaba nasıl yenicem bunu (

kesinlikle son söylediğine katılıyorum canım yatakta utanma olmamalı oranın büyüsünü yaşamalı insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…