Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
bende evlendiğim zaman orgazm olamıyodum ama eşimi incitmeden ona konuyu actım ve ilişki sırasında onu ben caktırmadan yönlerdirdim ve şimdi öyle bi sorunum kalmadı yalnız adet olmadan 1 gün önce bazen orgazm olamıyorum umarım diger arkadaslarımda sorununu en kısa zamanda asarlar

Bence kadınların nasıl orgazm oldukları bile önemli kimisi vaginal orgazm olur kimisi klitoris uyarılması ile....Zaten vaginal orgazma her zaman ulaşılmıyor bildiğim kadarıyla(araştırdım)....Bu yüzden erkeğin kadını alevlemesi ilk önce kadını orgazma ulaştırması gerekiyor.(ayrıca dinimizdede böyle öncelik kadınların)..Utandım ayol:))

zaten bütün bu sorunun en başında utanma duygusu yatıyor..yazmaya bile utanıyoruz

evet belli tabular kolay yıkılmıyor ama yinede konuşuyoruz.................

aLLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR BOYLE BI SORUN YAŞAMADIM YANI CINSELKLIKLE ILGILI OLSUN ORGAZM İLE İLGİLİ OLSUN HİÇBIR PROBLEMIM YOK HER ZAMAN ISTEKLI OLMUŞUMDUR VE ORGAZM DA GENELLIKLE HEP OLURUM

Ben daha 2 kere ilişkiye girdim ama anlamıyorum yani ne oldu,ne olmadı.Tek hissettiğim karnıma yumruk atılıyormuş gibi olması ve ağrı.Bu normal mi bilmiyorum ki.Psikiyatriste gittim.Bir sey demedi yani dedi aslında.Bir suru soru sordu ama neticesi ne anlamadım.Cinsel ilişki boyle bir sey midir yani içerden(vajina içinden)karnına yumruk atılıyormus gibi mi oluyor?Yoksa bende mi oyle?Napicam bilmiyorum bana yol gösterir misiniz?Doktora gitmeme gerek var mı?Yoksa ilk defa ilişkiye girdiğim için mi oluyor böyle yani daha 2 kez girdim.ıkisinde de boyle oldu.Çok üzülüyorum(

Merhaba;
Ben daha 2 kere ilişkiye girdim ama anlamıyorum yani ne oldu,ne olmadı.Tek hissettiğim karnıma yumruk atılıyormuş gibi olması ve ağrı.Bu normal mi bilmiyorum ki.Psikiyatriste gittim.Bir sey demedi yani dedi aslında.Bir suru soru sordu ama neticesi ne anlamadım.Cinsel ilişki boyle bir sey midir yani içerden(vajina içinden)karnına yumruk atılıyormus gibi mi oluyor?Yoksa bende mi oyle?Napicam bilmiyorum bana yol gösterir misiniz?Doktora gitmeme gerek var mı?Yoksa ilk defa ilişkiye girdiğim için mi oluyor böyle yani daha 2 kez girdim.ıkisinde de boyle oldu.Çok üzülüyorum(

ben buyum :
Koital anorgazmi : Cinsel birleşme sırasında penis vajina içindeyken orgazm olamamaya rağmen elle klitorisin uyarılarak (masturbasyon yoluyla) orgazma ulaşılması durumudur. Eş anlamlı diğer tabiri ise "Klitoral orgazmi" dir ve yalnızca klitorisin uyarılması ile orgazmın gerçekleşmesidir.
ama çok şanslıyım muazzam anlayışlı ve yardımcı bir eşim var..hiç sorun olmuyor yani..

Ne türlü orgazm olursan ol canım sonuçta ikiside rahatlatıo insanı olay zaten kendini kasmamak ve zevkini çıkarmak...Ciku cum sende daha yeni olduğun için öle oluyordur öle sanıorum..

ben bu yazida bahsettigi gibi, klitoral yolla orgaz olabiliyorum ama vajinal yolla hic olmadim.. tabi daha yeni evliyim ve daha birkac gun oncesine kadar acicak mi korkum vardi; zaten yazida da bir kadinin defalarca iliski yasamadan orgazm olmasini beklemek yanlistir diyor... ogrenilen bir surecmis, ogrenicez bakalim

aaa, bunu duyduguma cok sevindim.... bende de aynen boyle oluyor.. ben klitoris uyarisi ile orgazm olabiliyorum, o da cok yogun oldugumda bazen olmuyor ama cogunlukla oluyor.. dinimizde de boyle olmasi gerektigini duyduguma da ayrica sevindim..

(bu arada ramazan da bu konular, orucumuzu sakatlamiyoruzdur umarim ) :roflol:

şimdi arkadaşlar ben orgazm oluyorum hem klitoral hemde vajinal ama boşalamıyorum budamı orgazm olamama durumu klitoral olanda boşalıyorum ama penis vajinamdayken boşalamıyorum bunun da tedavisi varmıdır?:kedi:
biraz açık oldu özür dilerim......

bu cok muaalakta kalinan bi konu,
kimileri diyor ki kadinin bosalmasi diye bisey yoktur, bosaldigini zannedenlerden gelen sivi aslinda idrardir.. (kasilmalar sirasinda idrar deligi aciliyormus cunku)
kimilerine gore ise g noktasina dokunulursa kadin bosalirmis...

ama benim bildigim kadinlar da erkeklerdeki gibi bir bosalma olmaz; bir miktar sivi gelebilir bu da uyarilma sirasinda olusan islakliktir..

orgazm denen hadise ise kasilmalar ve ardindan gelen rahatlama mutluluk hissidir..

diye biliyorum ben..
daha tecrubeliler daha iyi ynt verebilirler sanirim..

yha yaşm 14 ama sewglmle öpşrkn ble göğslermi sktğnda ıslaklk hssediorm szce bu normal mi acaba masturbasion yaptğmdan dolayı olablrmi???

canım o duyduğun hazdan dolayı vajinada sıvı salgılanıyor.normal bi durum:))ama daha öpüşecek kadar büyük değilsin.dikkat et kendine.

Koital anorgazmi : Cinsel birleşme sırasında penis vajina içindeyken orgazm olamamaya rağmen elle klitorisin uyarılarak (masturbasyon yoluyla) orgazma ulaşılması durumudur. Eş anlamlı diğer tabiri ise "Klitoral orgazmi" dir ve yalnızca klitorisin uyarılması ile orgazmın gerçekleşmesidir

:kedi: :kedi: :kedi:

Yani bende öyle boşalma duymadım erkek gibi boşalamaz herhalde kadın??

boşalma derken o rahatlıktan bahsettim tabiki öle erkek gibi boşalma olmaz bizden o zaman ben orgazm olamıyorum ama çok zevk alıyorum anlamadım bana ne oluyor çok zevk alıyorum ama o son noktadaki rahatlığı yaşayamıyorum klitoral ile yaşıyorum ama vajinal yaşayamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…