Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

sen en iyisi doğruuuu o koltuğa git

siz baya kopmuşsunuz canım
bence ilk yanlışı kural koymakla yapmışsın
haftada 1 gün diye bence canınız ne zaman isterse yapsaydınız ne güzel olurdu
gelişi güzel daha iyi olurdu
valla biz normalde kedi köpek gibiyiz ama iş oraya geldimi,,
tamam oluyorz gül gibi oluyor benimki

evet ya çok ilginç bir durum yediğim bişey yaptı kesin ama ne yediğimi hatırlamıyorum belki mesir macunu yemiş olabilirim evde vardı o ara...

Yani bu her kadinda farkli oluyor dimi?
Peki dediginiz miktarda sivi gelmezse orgazm olunmamistir öylemi?
Yada söyle sorayim az bir miktar sivi madde gelince de orgazm olunuyor mu?

selam kızlar klitorisin uyarılması ile oraya kan toplandıgını okudum ve bu esnda uyarılma devam ettikce orada acıma hissi ve dokunamama yada esinizi dokundurtmama hissi olu yor mu ? bu orgazmmıdır? :44:

hayır canım orgazm değil sadece rahatsızlık hissi oluyor aşırı bir rahatsızlık veriyor dediğin kandan dolayı olabilir orgazm daha çok rahatlama titreme yaşatır kalp atışların hızlanır filan :)

evet bencede öyle acıma tahrişten dolayı olabilir

evet bencede öyle acıma tahrişten dolayı olabilir

aynen zaten uzun sürüyor hemen orgazm olamıyorum bu yüzden tahriş olabilir çok hassas bir nokta malum zaten tek yolumda klitoris vajinal hiç bir şekilde olmadım bu zamana kadar...vajinal orgazmı yaşayanları çok kıskanıyorum açıkçası

kıskanma canım burda yalılanlar biraz oku belki sana ışık tutacak şeyler bulabilirsin

kıskanma canım burda yalılanlar biraz oku belki sana ışık tutacak şeyler bulabilirsin

okudum zaten o zaman üye oldum ortam insanların birbirine yardımcı olması çok hoşuma gitti malum bu konular pek konuşulmuyor açıkça partnerimin erken boşalması mı acaba neden olan faktör onun dışında herşey çok güzel başlıyor ön sevişme arzulama güzel ama 2 3 dakika gibi bir sürede boşalıyor

yani canım sebebp bence ortada konuyu partnerinle birlikte değerlendirmeniz lazım bence o bunun farkında değilmi

yani canım sebebp bence ortada konuyu partnerinle birlikte değerlendirmeniz lazım bence o bunun farkında değilmi

tabiiki farkında o benden çok rahatsız kendini suçlu hissediyo ben yeterli değilim diyo kilosu da var o yüzden bazı yönlerden yetersiz görüyo zayıflayınca daha iyi olacak diyorum yağ toplanıp o penisi kısaltıyor ya o sebeple doktora gidelim diyo ama ben pek yanaşmıyorum çekiniyorum

sen neden yanaşmıyorsun hem doktora onun ihtiyacı var önce kendisi bir gitsin madem bazı şeylerin farkında ilerde çokdaha fazla sorun olmadan önlemini alsın

sen neden yanaşmıyorsun hem doktora onun ihtiyacı var önce kendisi bir gitsin madem bazı şeylerin farkında ilerde çokdaha fazla sorun olmadan önlemini alsın

evet bunu konuşayım onunla 2 sene sonra kısmetse evlilik var ozaman gelmekten çözmekte fayda var ben doktora gidipte zevk alamıyorum mu diyeceğim tuhaf geliyor :)

evet bunu konuşayım onunla 2 sene sonra kısmetse evlilik var ozaman gelmekten çözmekte fayda var ben doktora gidipte zevk alamıyorum mu diyeceğim tuhaf geliyor :)

aynen öyle bence o zamana kadar halletmeniz gerekn bir durum hem sorun senin zevk alman değil herhalde herşey normal sorun partnerinin kilosu ve erken boşalması bun sorunu kendisinin çözmesi gerekir herhalde

aynen öyle bence o zamana kadar halletmeniz gerekn bir durum hem sorun senin zevk alman değil herhalde herşey normal sorun partnerinin kilosu ve erken boşalması bun sorunu kendisinin çözmesi gerekir herhalde

yani bende bir sorun yok değil mi o zaman klitoris orgazmını yaşıyorum sonuçta erkek arkadaşım düzeldiğinde benimde düzelecek öyle mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…