Öpülesi Dudaklar; Hacimli, dolgun dudaklar artık mümkün..

OpDrGuncelOzturk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
204
76
45
Son yıllarda kadınların özellikle dolgun dudaklara sahip olmak adına göze almadığı çılgınlık yok... Öncelikle yazıya devam etmeden önce ince dudakların da güzel ve çekici olabileceğini belirtmek isterim.

Öpülesi dudaklar

Dudaklarındaki hacim kaybından dolayı ya da ince dudaklarından yakınan kadınların aradığı dudak Angelina Jolie ve Scarlet Johansson’ın gibi kalın ve hacimli dudaklar oluyor. Ancak herkese bu tarz dudak yapısının yakışması mümkün değil. Yine kişinin yüzüne uygun olacak şekilde hacim verilerek çok daha doğal görünümlü ve seksi dudaklara kavuştrabilir.

Genellikle kadınlar önce kısa süreli çözümlere başvuruyor. Dolgu maddeleri ile gerçekleştirilen ameliyatsız dudak büyütme uygulamalarının etkileri yaklaşık altı ila sekiz ay sürüyor. Birkaç ay kalıcılığını koruyan hyalüronik bazlı enjekte edilen dolgu maddelerinin aksine, kalıcı değişiklikler istendiğinde devreye yağ enjeksiyonu giriyor. Dudağa enjekte edilen yağın bir yıl sonra sadece yüzde 50’ si eriyor. Bu da size yeterli kalıcılıkta dudak dolgunluğu sağlayabiliyor. Gerek duyulursa altı ay sonra ikinci veya üçüncü uygulama da yapılabiliyor.

Nasıl yapılır?

Bu uygulamayı lokal anestezi ile tek seansta veya uygun hastalarımda burun estetiği ameliyatı veya silikon göğüs büyütme estetiği ile aynı seansta öneriyorum. Karın veya bel bölgesinden 2 mm lik iğne ile yağ alınıp süzülerek dinlenmeye bırakılıyor. Bu sürede göğüs büyütme veya burun estetiği ameliyatı bitmiş oluyor. Dinlenmeye bırakılarak hazır hale gelmiş yağ transferi, dudak bölgesine enjeksiyonu yapılıp kalıcı, daha dolgun ve görsel görünümü sağlanıyor.

Seçeneğiniz çok

Birkaç aylık çözümlerle dudaklarınızı dolgun hale getirmek istiyorsanız dolgu maddeleri ile gerçekleştirilen işlemler de faydalı olacaktır. Ancak daha önce de belirttiğim gibi bu dolgu maddeleri ile yapılan işlemlerin bir süre sonra tekrarlanması gerekecektir. Bu da kalıcı çözümler arayan hastalar için hem zaman hem de para kaybı olacaktır. Kalıcı bir çözüm isteyenlere önerim dudaklara yapılacak ise yağ enjeksiyonudur.

Sevgiyle kalınız,

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Hocam, burun estetiği yaptırmak istiyorum. Burnumun görünüşü çok kötü değil fakat daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Aynı zamanda yüzüne estetik yaptırmış beğendiğim ünlü bir bayan var. Gözlemlediğim kadarıyla oda burnunu yaptırmış , dudak dolgusu yaptırmış bir de yanağında dolgu olduğunu düşünüyorum. Acaba bu üçünü aynı anda yaptırmamız mümkün olur mu?

merhaba güncel bey ben Kombine estetik olmak istiyorum şu an 93 kg 153cm ve 39 yaşındayım.aşırı büyük göğüslerim var. yaza kadar 30 kilo daha vererek karın germe ,burun estetiği,göğüs küçültme kol....vb ameliyatlar düşünüyorum.maliyeti hastanede kalma süresi kontrol süreleri hakında bilgi verirseniz sevinirim devlet memuru olduğum için iyileşme süresi önemli . teşekkürler

Merhaba,
Ben birşey danışmak isterim izninizle..İk kaşımın ortasında buruşukluk daha doğrusu bir çöküntu var ve belirnin iz yapıyor bu da beni rahatsız ediyorr.Ne tavsiye edersniz?

tşk

Merhaba,
Muayene sonucunda kesin bir bilgi verilebilir ama botoks ve dolgu işlemiyle bu sorunun çaresi var. Botoks yapılan bir tıp merkezine başvurarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Selamlar, sevgiler...

Bölgesel erime oluyor mu sonrasında yani eğrilik vs çok görülüyor bu sorunlar hocam??

Dudak bölgesindeki asimetrik sorun hk soruyorum işlem sonrası zamanla oluşan
Eğer uzman bir doktora yaptırırsanız böyle bir sorunun oluşması çok sık rastlanan bir durum değil. Zaman içinde böyle bir durumla karşılaşılırsa ufak bir revizyonla botoks işlemi tekrarlanarak asimetri ortadan kaldırılır. Sevgilerimle...

Merhaba,
Burun estetiği, dudak dolgusu ve yanak dolgusu bir arada yapılabilir. Yalnız hepsinin yüz şeklinize uygun şekilde tasarlanmış olması gerekiyor.
Yüz yapınıza uygun burun tasarımınızı yapabilmem ve ön görüşme için sizi muayenehaneme beklerim.
0212 909 3849 veya 0532 177 8789 nolu telefonlardan, asistanlarımdan randevu ve bilgi alabilirsiniz.
Sevgiler.

Ameliyatsız burun estetiği yaptırmışsa üçünü bir arada yapmak mümkün. En iyi dileklerimle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…