Opu sonrasi

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
985
366
Merhaba arkadaşlar opu sonrası ne zaman dönüş yapıldı embriyo gelişimi icin...Perşembe oldum iki gün sonra denildi.arayan olmadı hafta sonu icinmidir nedir...merakla bekliyorum 🙄🙄🤲🏼

Merhaba ben de bugun oldum bana da benzer sekilde pazartesi dendi araya haftasonu girdigi icin dediginiz gibi gecmis olsun 🌸

Merhaba arkadaşlar opu sonrası ne zaman dönüş yapıldı embriyo gelişimi icin...Perşembe oldum iki gün sonra denildi.arayan olmadı hafta sonu icinmidir nedir...merakla bekliyorum 🙄🙄🤲🏼

Ben özel klinikte yaptırmıştım.
Doktorum gün gün gelişmeleri yazmıştı.
Belki pazartesi dönüş olur.

Merhaba opu sonrası nasıl hissediyorsunuz kendinizi ? Sorun neydi sizi tüp bebeğe götüren acaba bizde Allah nasip ederse tedavi görücez merak ediyorum korkuyorm da çok 🥹 inşallah siz de güzle haberler alırsınız en zorunu atlattınız iğneler ilaçlar en zoru sanırım 🙏🏼☘️

Merhaba canım..aminn inşallah güzel haberler alırım🤲🏼 hiç endişelenmeyin evet elde değil ama bu yola çıkan her şeye katlanacak mecburen...opuyu oldum şükür sıkıntı olmadı..iğneden korkan ben kendime vurdum göbekten korkulcak kadar hiç değil...dualar ile bismillah başlayın ins güzel sonuç Lara varsın🤲🏼🦋🦋

Merhaba canım..aminn inşallah güzel haberler alırım🤲🏼 hiç endişelenmeyin evet elde değil ama bu yola çıkan her şeye katlanacak mecburen...opuyu oldum şükür sıkıntı olmadı..iğneden korkan ben kendime vurdum göbekten korkulcak kadar hiç değil...dualar ile bismillah başlayın ins güzel sonuç Lara varsın🤲🏼🦋🦋
Çok güzel Bir sıkıntın olmamış hayırlısıyla olsun inşallah 🙏🏼

X