Opu sonrasi agri

vurall

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2023
46
12
26
Merhaba kızlar. 44 gün önce opu oldum. Anestezinin etkisindeyken kalçadan agri kesici iğne yapılmış. O günden beri kalcamda agri oluyor. Sislik morarma beze gibi bir belirti yok ama ağrıyor. Sizde de oldu mu ? Ne yapmam gerekiyor ?

Merhaba kızlar. 44 gün önce opu oldum. Anestezinin etkisindeyken kalçadan agri kesici iğne yapılmış. O günden beri kalcamda agri oluyor. Sislik morarma beze gibi bir belirti yok ama ağrıyor. Sizde de oldu mu ? Ne yapmam gerekiyor ?
Bende de aynı şekilde oldu uyuşukluk ta var bende zamanla geçeceğini soylediler

Bende Ağustos ayında opu islemi yaptirdim bendede aynı şekilde oturamadim yatamadım ağrı oldu ama zamanla geçti belki vücut hassasiyetinizle ilgilidir bide dün gece yumurtlama gunumdu sağ kasığımda bir ağrı oldu bagirtacak kadar geçti ama iğnelerin etkisimidir acaba daha önce böyle bişey yaşamamıştım

Bende Ağustos ayında opu islemi yaptirdim bendede aynı şekilde oturamadim yatamadım ağrı oldu ama zamanla geçti belki vücut hassasiyetinizle ilgilidir bide dün gece yumurtlama gunumdu sağ kasığımda bir ağrı oldu bagirtacak kadar geçti ama iğnelerin etkisimidir acaba daha önce böyle bişey yaşamamıştım
Yumurta hızlı büyüdüğü için agri yapabiliyor doktora sormuştum ben. Ignelerin de vicutta 2 3 ay etkisinin devam ettiğini söylemişti. Aşılama yaptirdigimda doktorum 2 ay daha bekleyelim ilaçlar vicutta olduğu için gebelik olabilir demişti tabi olmayınca tüp bebeğe geçtik

Anladım teşekkürler inşallah tedavinizden olumlu sonuç alırsınız rabbim hayirlisini versin hepimize tez vakitte inşallah🌺🤲

X