Opu oldum kızlar 🍀🤲🏻

Sonuç 4 yumurtam da 5.gün donduruldu kaliteleri gebelik oluşturabilecek yeterlilikte diye bilgi verildi rahim hazırlığına başlanacak inşallah
Hayırlı olsun canım benim de aradılar bugün iki embriyem kalmış ikisini de 3 günde dondurulmuş biri çok iyi kalite 7 hücreli dediler ikincisi orta kalitede 3 gün donduruldu iyi mi kötü mü bilmiyorum şu an

Kaliteleri iyi denmiş iyi düşünelim iyi olsun inşallah herşey Allah'ın elinde

Kaliteleri iyi denmiş iyi düşünelim iyi olsun inşallah herşey Allah'ın elinde
Bende dün opu oldum 14 tane toplandı 8i olgundu 6 yumurtam döllenmiş ama kaliteleri hakkında bir şey demediler bugün aradıklarında, bende rahim hazırlama sürecindeyim. Siz neler yapıyorsunuz bu süreçte

Bende dün opu oldum 14 tane toplandı 8i olgundu 6 yumurtam döllenmiş ama kaliteleri hakkında bir şey demediler bugün aradıklarında, bende rahim hazırlama sürecindeyim. Siz neler yapıyorsunuz bu süreçte
Kaliteleri için henüz erken ilerleyen günlerde bilgi verirler:) bende adetin 2.gunundeyim şuan pazartesi günü muayene olmak için çağırdılar bakalim ne olacak

Rahim hazırlama nasıl yapılıyor yani ? Hemen toplayıp döllenince transferi o ay içinde yapmıyor mu

Rahim hazırlama nasıl yapılıyor yani ? Hemen toplayıp döllenince transferi o ay içinde yapmıyor mu
Canım rahim hazırlama da hiç bişey yapılmıyor yumurta büyütmek için kullandığımız hormon iğnelerinin etkisi vücudumuzdan atılması bekleniyor ilaç vs kullanmıyorsun yani vücut dinleniyor kendi kendime
Transferi de hekimin karar veriyor kimisi taze transfer yani toplandıktan sonra ilk 5 gün içinde transfer yapıyor rahim uygunsa ama kimisi de 1 ya da 2 adet dönemi bekletiyor bunada rahim dinlendirme deniliyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…