Op.Dr.Ali Murat Akkuş

Semracam76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2015
4
2
33
Merhaba ben temmuz ayında Ali beye burun ameliyati oldum. Bugünde kontrolum vardı. Kendisi iyi ve hastalariyla ilgilenen bir doktor.Ben çok takıntılı biriyim ve ameliyat olduguma da hiç pişman olmadim ve tavsiye ederim herşey çok iyi geçti agrisiz geçti çok şükür ve sonuç da mükemmel hatta çoğu kişi ameliyat oldugumu anlamiyo bile olmak isteyenler için doğru adres

hangi şehirde bu doktor birde fotograf yayınlayabilir misin ?

hangi şehirde bu doktor birde fotograf yayınlayabilir misin ?

canım ameliyat ücretini öğrenebilir miyim?

ben de barış çakırla geçen olumsuz görüşme deneyiminden sonra Ali bey'e mi yaptırsam diye düşünüyorum. Zaten sadece 2siyle görüşmüştüm. Öğretmen olduğum için 15 tatilde olsun bitsin istiyordum ama 20 gün kaldı, bu kadar kısa sürede karar veremicekmişim gibi hissediyorum. 12 aralıkta görüşmüştük, görüşme günü 3 boyutlu tarama yapmıştı Ali bey, dün videoları gönderdi yani önden filan nasıl görüneceği anlaşılabiliyor bu sayede. Ama işte burnum zor, kalın deri, etli, kanatlar geniş, delikler büyük vs. Barış çakır bu yüzden biraz geri durmuştu sanırım, istersen Ali'ye yaptır filan demişti. Ali bey gayet ilgili, sıcak kanlı o konuda kimsenin şüphesi olmasın. Bu arada ücretleri de hastaneye göre değişiyor. 7-9bin.

Evet çok doğru bir karar:)

Süpermis!! Bide 3boyutlu gösteriyor. Suan onu düsünüyorum. Revizionda nasil bilen varmi?? Benim ilk ameliatim olmayacak malesef. Yeterince malzeme var ama bende:)

ameliyat oldunuz mu
benim burnumda sizinki gibi sanırım
kalın deri ucu hafif düşük geniş kAnatlı

evet bende yıllardır karar verip tekrar vazgeçenlerdenim.nihayet 7 eylülde ali murat akkuşa ameliyat oldum.henüz 6.günüm sonuçları tekrar paylaşacağım sizlerle.ameliyat gayet iyi geçti sonrasında çektiğim tek ağrı diş ağrısıydı oda uzun sürmedi zaten.genelde burun bölgesinde ve baş ta ağrı olurmuş fakat ben bunu yaşamadım.ali bey in en önemli özelliği net oluşu.size herşeyi önceden söylüyor.hastalarını hemen ameliyat etme çabası yok! paragöz diye tabir ettiğimiz kişilerdende değil.şimdilik çok memnunum :)

Reactions: Oof
Ben de ali murat bey e ameliyat olmayı düşünüyorum oldukça da başarılı buluyorum zaten 3-4 isim var kafamda ama yeterli sonuç yok hakkında sadece instagramdan gorebildiklerim var keşke daha fazla hastasına ulaşabilsek

ben ameliyat olan dört hastasını gördüm.hepsi arkadaş ve içlerinden biri benim arkadaşım.hepsi çok memnun olduğu için karar verdim.şimdiye kadar bende çok memnun kaldım ameliyatı,ilgisi vs atel çıktıktan sonra tekrar yazarım

Merhaba canım son durumun nasıl?

Arkadaşlar en büyük korkum sonradan nefes alışımda bir sıkıntı olup olmaması? Çünkü şu an hiç sıkıntım yok bu konuda. Önceki hastalarından ricam böyle bir problem yaşayan var mı paylaşsınlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…