önerebileceğiniz makyaj temizleyici ne olabilir?

en güzeli su ve sabun.
sabun yerine temizleyici jel..

neutrogena temizleme sütünü kullanıyorum ve çok memnunum:)

Cildim inanılmaz hassas olduğu için dermatolog tavsiyesiyle yaklaşık 8 ayı geçkin Vitaskin ürünlerini kullanıyorum.Gece-Gündüz kremi ve temizleme emülsiyonu.Cildi tahriş etmiyor,kızartmıyor,nemlendiriyor ve yumuşatıyor:KK66: Humm bu arada Sebamed'in bebe şampuanını unutmuşum.Duşta da yüzümü onla yıkıyorum.O da hassas ciltler için ideal.

Son düzenleme:
Cildim inanılmaz hassas olduğu için dermatolog tavsiyesiyle yaklaşık 8 ayı geçkin Vitaskin ürünlerini kullanıyorum.Gece-Gündüz kremi ve temizleme emülsiyonu.Cildi tahriş etmiyor,kızartmıyor,nemlendiriyor ve yumuşatıyor:KK66: Humm bu arada Sebamed'in bebe şampuanını unutmuşum.Duşta da yüzümü onla yıkıyorum.O da hassas ciltler için ideal.

Ben de sebamed'in yüz ve vücut için olan likit sabununu kullanıyorum 3-4 yıldır memnunum çok normalde bir çok ürün ben de sivilce yapardı bir tek sebamed yapmadı.:lepi:

tatlım ben bir ay önce innova'nın bitkisel makyaj temizleyicisini aldım 22 liraya.çok güzel temizliyo tavsiye ederim.hem yüz hem de göz temizleyebiliyorsun çok da güzel çıkarıyo.eskiden avon kullanmıştım innovadan daha memnunum avonu attım çöpe:umursamaz:

ınnova..rimeli biLE anında yok ediyor..sabun bazlı harika..

Son düzenleme:
Olay ın temizleme sütü süper pamuğa biraz dök ve yüzünü gözlerinde dahil bütün makyajını temizle sonra ılık suyla yıka kurulamanıza rağmen hala nemli kalacak:nazar:

ben Bioderma Sensibio H2O solution kullanıyorum ve memnunum pamukla siliyorum yıkamayada gerek yok bunda sadece silmek ve kurulamak yeterli ayrıca yüzü yumuşacık yapıyo makyajımı sildikten sonra yüzüm çok pürüzsüz görünüyo

ben bebak aci badem sütünü kullanıyorum göz makyajı dahil bütün makyajımı onunla temizliyorum hem çok güzel temizliyor hemde bakım yapıyor sanatçıların birçoğu bu ürünü kullanıyorlar.tevsiye ederim.

Acı bademi kullanmanızı hiç önermiyorum. İlk başlarda fazla belli olmuyor ama özellikle göz altında ve çevresinde sert,beyaz yağ topakçıklar oluşuyor.Kesinlikle sıkılmıyor. Ben uzun süre kullandım ama bu sorun çıkınca bıraktım. Dermatolog çıkardı en son bu bezeleri.Neutrogena temizleme sütü kullanıyorum ben. Cildimde çok hassas ama hiç zarar vermiyor.Nerdeyse tüm ürünleri kullandım, tek memnun olduğum bu.

sebamed yüz likiti var ben onu kullanıyorum hep.çokta memnunum tavsiye ederim.:KK42:

Logona veya dr.hauschka makyaj temizleme ürünlerini kullanan arkadaşlar varsa yorum yazabilirler mi?

Clinique,
en guzeli

selamlar canım bende bundan 8 ay önce falan beşiktaşta bir clinique satış yerine arkadaşımla tesadüfen girdik ve ürünleri incelemeye başladık satıcı bayan çok iliglendi bizimle hatta bize her sabah akşam kullanmamız için 3 paket tonik-jel-nemlendirici krem verdi; bir deneyin farkı göreceksiniz dedi..
eve gelir gelmez hemen başladım kullanmaya benim cildim yağlı hatta o zamanlar sivilceli bir ciltti diyebilirim...düzneli olarak kullandım 3 günlük tester bana nerdeyse 2 hafta yetti :))
çok memnun kaldım ve hemen sipariş verdim..temizleme jeli-tonik ve hassas krem olarak aldım şimdi 8 ay falan olmuştur hala kullanıyorumo seti ve çok memnunum...elbetteki cilt tipine göre kremler tonikler jeller etkide farklılıklar gösterebilirler ama bu bana çok iyi geldi diyebilirim...
daha önce loreal pure zone, neutragina cart curt bi sürü şey kullanmıştım hepsi fasa fisoymuş clinique den sonra bunu anladım :))
ama sözün kısası (amma uzattım) cilt tipin çok önemli kaydirigubbakcemile3 benim gibi yağlıysa cildin : clinique derim :))
sevgiler hepinizi öptüm

Bana Avon'dan hediye olarak gelen bir makyaj temizleyicisi vardı. Şuan onu kullanıyorum. Açıkcası çok memnunum. Gzölerimde yanma hissinden çok korktum kullanmadan önce ama öyle bi sorunum olmadı. Tavsiye ederim.

sebamed yüz likiti var ben onu kullanıyorum hep.çokta memnunum tavsiye ederim.:KK42:

Ben de yüzüm için 4 yıldır sebamed kullanıyorum. Ara sıra sivilcelerim olurdu onu da önlüyor hem de. Biraz kurutur gibi oluyor ama yüzümü yıkadıktan sonra nemlendirici sürüyorum gayet iyi oluyor. Hem fiyatı da uygun.

bioderma sensibio h2o kesinlikle super,cok guzel temizliyor.benim rimelim kolay cikmaz,onu bile hic zorlamadan cikariyor.hem de cilde hic bir zarari yok.

Ben de yeni Bioderma Sensibio h2o aldım.Waterproof makyaj yapmadığım için gayet rahat çıkarıyor ve yumuşak.Ben lens kullandığım için hassas ürünler almaya çalışıyorum.Lens kullananlar rahatça kullanabilir çok yoğun makyaj yapmıyorlarsa.

Son düzenleme:
biotherm aquasource seisisnin jelini kullanıyorum.. çok memnunum,üzerine yine bitherm tonik sürünce çok iyi bir sonuç elde ediliyor

X