önerebileceğiniz makyaj temizleyici ne olabilir?

E

EU1

Ziyaretçi
bekliyorum kızlar .................

Son düzenleyen: Moderatör:
Nivea visage in temizleme sütünü kullaniyorum ben. Çokta memnunum..

gül suyu temizleyici nemlendirici olarakta kayısı yağı en doğal en ucuz...

Loreal in temizleme sütünü öneriyorum bende :)
ben kullanıyorum ve çok memnunum

eskiden dr. reuno kullanırdım hep çok güzeldi. ama kalktı piyasadan sanırım.:sm_confused:
şimdi bende loreal'in temizleme sütü ve toniğini kullanıyorum ve çok memnunum.hihoyyyt

cildinin turu nedir? sivilce sorunun var mı? su kullanıp temizleyceksin kullanmadan mı? bunların hepsi gerekiyor dogru yanıt icin tatlım

selamlar canım bende bundan 8 ay önce falan beşiktaşta bir clinique satış yerine arkadaşımla tesadüfen girdik ve ürünleri incelemeye başladık satıcı bayan çok iliglendi bizimle hatta bize her sabah akşam kullanmamız için 3 paket tonik-jel-nemlendirici krem verdi; bir deneyin farkı göreceksiniz dedi..
eve gelir gelmez hemen başladım kullanmaya benim cildim yağlı hatta o zamanlar sivilceli bir ciltti diyebilirim...düzneli olarak kullandım 3 günlük tester bana nerdeyse 2 hafta yetti :))
çok memnun kaldım ve hemen sipariş verdim..temizleme jeli-tonik ve hassas krem olarak aldım şimdi 8 ay falan olmuştur hala kullanıyorumo seti ve çok memnunum...elbetteki cilt tipine göre kremler tonikler jeller etkide farklılıklar gösterebilirler ama bu bana çok iyi geldi diyebilirim...
daha önce loreal pure zone, neutragina cart curt bi sürü şey kullanmıştım hepsi fasa fisoymuş clinique den sonra bunu anladım :))
ama sözün kısası (amma uzattım) cilt tipin çok önemli kaydirigubbakcemile3 benim gibi yağlıysa cildin : clinique derim :))
sevgiler hepinizi öptüm

tn31102009139.jpg

Benim asla değiştirmediğim makyaj temizleme ürünlerim...
Sizlerede tavsiye ederim...

bn avondan aldım besleyici goz makyaj temizleyicisi memnunm tamamen temizliyo. 10 tl almıstım

Sephora diyorum bende Roseangel gibi. Suya dayanıklı makyajıda temizliyor. Macte 45 tl olan makyaj temizleyicisi ile aynı etkiye sahip olduğunu deneyerek tecribe ettim ve küçük boyu 7 tl ye aldım.... büyük boy da 14 tl zaten. Alkollü değil yağlı çalkalanarak kullanılıyor bu da başka bir artı..

p_827_k.jpg

96528.jpg

96530_sm.jpg

canım ben bu 3nüde kullandım pembe ile beyazı hala kullanıyorum bunlar hassas ciltler için 6 -7 senedir hep loreal kullandım çokta memnunun ne kadar süredir kullanıyomuşum yawwsırnaşık şey

avene thermal seri..
cildinizi her temizlediğinizde onu hemde tedavi etmek istiyorsanız kesinlikle deneyin..

X